Skocz do zawartości
Forum

Cellulit w młodym wieku


Gość zawstydzona111111

Rekomendowane odpowiedzi

do Takbardzochce...
hejka!!!

Może coś podpowiem... Nie wiem, jakie masz nastawienie do zabiegów wyszczuplających, ale jeśli nie jesteś negatywnie nastawiona do nich, to może Cię przekonam.
Osobiście nie robiłam sobie tego zabiegu, ale moja najstarsza z sióstr tak. Miała ogromny kompleks "boczków" i cellulitu na udach. W pracy poleciła jej przyjaciółka, by pojechała na zabieg Med Contour - wyszczuplanie ultradźwiękami. Początkowo siostra nie chciała, ale poczytała sobie o nim i jego działaniu. Decyzję podjęła zaraz po tym, jak zobaczyła efekty na własne oczy - jej koleżanka była na takich zabiegach. Wystarczyło...
Pojechała do salonu, w którym była jej znajoma, tj. do DS Instytut. Miała 6 zabiegów - raz w tygodniu. Rezultaty? Siostra mówiła, że zgubiła 7 kg i 6 cm w talii. Jest naprawdę zadowolona i chwali się wszędzie nowym wyglądem. Na cellulit też nie narzeka - jak to sama stwierdziła: "było - minęło".
Może wypróbuj ten zabieg. Teraz na stałe obniżyli jego cenę w salonie, w którym była Patrycja (moja siostra). Poniekąd działa :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cellulit to defekt, który dotyczy niemal każdej kobiety. Niestety nie istnieją metody, które umożliwią nam całkowitą redukcję cellulitu. Można jednak zmniejszyć jego widoczność. W tym celu należy przestrzegać poniższych czynników:
-racjonalna dieta
-regularna aktywność fizyczna
-odpowiednia pielęgnacja partii objętych zmianami (stosowanie kosmetyków zawierających wyciąg z bluszczu oraz kofeinę)
-regularne wykonywanie masaży w obrębie partii skóry objętych zmianami (np. za pomocą szorstkiej gąbki lub rękawicy)

Odnośnik do komentarza

ewelinkaw24
Witam dziewczyny z problemami! Nie wiem jak mogę Wam pomóc...w każdym razie wiem sama po sobie, że balsamy, kremy, masaże i "roztapianie" tłuszczu mi nie pomogły...chcę się zdecydować na liposukcję ultradzwiękową. Tutaj znalazłam kilka info

pomóżcie jeśli Wam coś pomogło...

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg redukujący tkankę tłuszczową. Jest to metoda umożliwiająca usunięcie lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W obrębie partii poddanej zabiegowi cellulit może być mniej widoczny. Nie ma jednak możliwości, aby liposukcję wykonać w obrębie całej partii nóg. W związku z tym nie pozbędziemy się cellulitu. Jeżeli jednak zależy nam głównie na poprawieniu konturów ciała - zabieg jest jak najbardziej wskazany.

Odnośnik do komentarza
Gość xEndorfina

Witam!
Mam straszny problem z cellulitem..
A więc, mam 17 lat, 58/59kg, a wzrost mam 165/166cm... więc jako tako nie jestem osobą otyłą lub z nadwagą... jedynym takim moim odwiecznym kompleksem są duże uda oraz toczę walkę z tym paskuctwem co nazywa się cellulitem.. czytałam, że są różne rodzaje cellulitu... ale do końca nie wiem jaki mam ja. Jak wiadomo są wakacje, więc jest sezon na opalanie, chodzenie na basen, noszenie krótkich spodenek/spódniczek no ogólnie na odkrywanie swojego ciała.. Ten przeklęty cellulit to jedyne moje zmartwienie tego lata, robię wszystko, żeby się go pozbyć, ale nic z tego. Ćwiczę, jeżdżę na rowerze, spaceruje, piję praktycznie tylko wodę, nie jem słodyczy, zdarza się, że zjem coś słodkiego raz na 2/3 tygodnie i tyle, a ten cellulit jest i nie chce mnie opuścić. Sprawa wygląda tak, że np. po ćwiczeniach tego cellulitu tak nie widać, jednak mogę się cieszyć tym przez kilka godzin, bo gdy przykładowo ćwiczę popołudniu to do wieczora efekt się utrzymuje, ale gdy wstaje rano znowu widzę ten koszmarny widok... Już mi ręce opadają, jestem już załamana... Co mam zrobić? Proszę o jakieś porady.
Z góry dziękuję, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość gabixo

Witam :) mam 17 lat, ważę 48 kg i mam 165 cm wzrostu a cellulit jak u starej babci! :( to jest nienormalne... już nie wiem co mam robić i jak sobie z nim poradzić! Błagam pomóżcie mi... Jak mam go skutecznie zlikwidować? :(

Odnośnik do komentarza
Gość pomidorekkkk

cellulit to przecież zmora niemal każdej kobiety.
ćwicz ujędrniające i modelujące ćwiczenia na nogi, mnóstwo na youtube
zero fast foodów, ogranicz słodycze, zero napojów gazowanych

zimne i ciepłe prysznice

ale tak naprawdę to nie ma żadnej gwarancji że celullit zlikwidujesz, niestety takie są realia..

Odnośnik do komentarza

~gabixo
Witam :) mam 17 lat, ważę 48 kg i mam 165 cm wzrostu a cellulit jak u starej babci! :( to jest nienormalne... już nie wiem co mam robić i jak sobie z nim poradzić! Błagam pomóżcie mi... Jak mam go skutecznie zlikwidować? :(

cellulitu w 100% nie zlikwidujesz, chyba że zabiegami w salonie ( może, bo pewności nie mam) możesz co najwyżej go zmniejszyć

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Pikaczu
~gabixo
Witam :) mam 17 lat, ważę 48 kg i mam 165 cm wzrostu a cellulit jak u starej babci! :( to jest nienormalne... już nie wiem co mam robić i jak sobie z nim poradzić! Błagam pomóżcie mi... Jak mam go skutecznie zlikwidować? :(

cellulitu w 100% nie zlikwidujesz, chyba że zabiegami w salonie ( może, bo pewności nie mam) możesz co najwyżej go zmniejszyć

Zabiegi w salonie kosmetycznym również wspomagają walkę z cellulitem - pod warunkiem, że przestrzegamy diety i regularnie ćwiczymy. Niestety cellulitu nie można zredukować w 100%, ale można znacząco ograniczyć jego widoczność.

Odnośnik do komentarza

~gabixo
Witam :) mam 17 lat, ważę 48 kg i mam 165 cm wzrostu a cellulit jak u starej babci! :( to jest nienormalne... już nie wiem co mam robić i jak sobie z nim poradzić! Błagam pomóżcie mi... Jak mam go skutecznie zlikwidować? :(

Przestrzegaj racjonalnej diety i ćwicz kilka razy w tygodniu. Dodatkowo możesz wykorzystać metody wspomagające redukcję cellulitu, takie jak: masaż, kosmetyki antycellulitowe czy naprzemienne zimno-ciepłe natryski w wannie.

Odnośnik do komentarza

Ja z cellulitem walczyłam naturalnymi sposobami. Najpierw pozbywałam się tego czego organizm nie chce tzn toksyny, odkwasiłam się i dopiero wtedy się okazało czy rzeczywiście mam problem z cellulitem czy to zatrzymana w organizmie woda. Sprawdzona i skuteczna metoda. Bez takiego wstępu walka z cellulitem to syzyfowa praca

Odnośnik do komentarza

~blis
Ja z cellulitem walczyłam naturalnymi sposobami. Najpierw pozbywałam się tego czego organizm nie chce tzn toksyny, odkwasiłam się i dopiero wtedy się okazało czy rzeczywiście mam problem z cellulitem czy to zatrzymana w organizmie woda. Sprawdzona i skuteczna metoda. Bez takiego wstępu walka z cellulitem to syzyfowa praca

Jako metoda wspomagająca - ok. Niemniej jednak najskuteczniejsza terapia antycellulitowa to dieta połączona ze sportem ;)

Odnośnik do komentarza

Zawstydzona1111, Pisałem o tym w innym poście w odpowiedzi na podobny problem, wiec zacytuję> >>>

Bardzo skutecznymi sposobami na cellulit są treningi aerobowe takie jak pływanie, truchtanie, marsz, jazda na rowerze, zumba aerobik itd. Takie treningi powinnaś wykonywać regularnie 2 / 3 razy w tygodniu lub co drugi dzień. Celem takich treningów jest spalanie odkładającej się tkanki tłuszczowej, wydalanie toksyn, pobudzenie krążenia krwi. efektem regularnych treningów jest nie tworzenie się złogów limfy, które są odpowiedzialne za nierówności na skórze. Treningi te nie muszą być intensywne. Ich moc jest w regularności, wiec zaplanuj od kiedy zaczynasz i do dzieła.

Redukcję cellulitu można wspomóc i przyśpieszyć po przez odpowiednią suplementację. Z racji, że jestem zwolennikiem naturalnych produktów to polecam Duolife Dzień / Noc dzięki którym będziesz lepiej spała, lepiej wypoczywała, podczas snu oddawał więcej toksyn. Suplement ten dodaje naturalnej energii, poprawia koncentrację, ale również kondycję skóry, reguluje ciśnienie, poprawia wyniki kardiologiczne. Mówiąc ogólnie jest to esencja życia zamknięta w butelce, 100% natury.

Mam nadzieję, że pomogłem.

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

Odnośnik do komentarza
Gość lilianna51

Nie ma co się od razu załamywać, choć cellulit w żadnym wieku nie jest miłą sprawą. Ja co prawda jestem trochę starsza niż większość osób tu wypowiadających się, ale też nie taka stara :P A z cellulitem radziłam sobie przez medycynę estetyczną, bo ćwiczenia nie przynosiły rezultatów. Jak komuś niestraszne drobne nakłócia, to poczytajcie o zabiegu Alidya.

Odnośnik do komentarza

Też miałam problem z cellulitem i po namowach koleżanki kupiłam urządzenie typu skin scrubber scrubber, czyli bezprzewodowy sprzęt do peelingu kawitacyjnego, który można robić samodzielnie w domu. U mnie był to początek cellulitu i muszę przyznać, że jak na razie pozbyłam się tego problemu. Urządzenie kupiłam na importmania.pl w cenie poniżej 300 złotych i jest to mój bardzo trafiony zakup. Opróćz leczenia cellulitu, bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu, oczyszcza pory i ogólnie wpływa bardzo pozytywnie na skórę.

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałam, że na cellulit jest bardzo dobry zabieg terapii tkanki łącznej, ale nie wiem czy można przed 18-tką. Na pewno jest bardzo skuteczna i wiele pozytywnych opinii słyszałam, do tego cena jest na prawdę przystępna. tja dzwoniłam pod nr 698115115 i tam mogą powiedzieć więcej no i można się zapisać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...