Skocz do zawartości
Forum

Białe plamki po solarium na ciele


Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedys poszlam na solarium przed slubem przyjaciolki chcialam sie opalic. Bylo akurat zajete czekam czekam, wychodzi facet, babka poszla umyc lozko po chwili ja wchodze. Matko myslalam ze sie udusze. Nie dosc ze sie facet spocil jak po treningu to jeszcze wypachnil sie ile mogl. Pot + tanie perfumy = cos strasznego normalnie czekalam az to wywietrzeje. uwazajcie na to to nie jest przyjemne lepiej sie obetrzec mokra chusteczka a nie zabijac pot perfumami

Odnośnik do komentarza

Jak chodze na siłownie w którym jest solarium to dużo mężczyzn chodzi na solarium, dla mnie czy słońce czy solarium to normalna rzecz, zobacz facetów co są samoopalaczami wysmarowani na dyskotekach to są dopiero pajace xD

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz co a może te plamy to jest fotouczulenie. Biorąc niektóre leki nie powinno wychodzić na słońce bo one jakoś coś tam robią i własnie można mieć takie plamy.
Co do pajaców w dyskoteki to ja jeszcze nie spotkałam się z facetem który byłby wymalowany samoopalaczem. Ale może to lepiej bo bym go wyśmiała

Odnośnik do komentarza
Gość Tredowicz

szkoda ze ludzie tzw celebryci maja dostep do wielu srodkow do ktorych nie kazdy ma . Ten Dermotan stosuje Edyta Gorniak i widac ze dobrze wygada . Ale normalnie to zadko kto ma informacje o tym toniku . Chyba ze te osoby co maja bielactwo badz tak jak ja ludzie co znaja tych co maja bvielactwo i ten Dermotan stosuja. Ja uwazam ze celebryci czy normalni ludzie powinni miec takie same prawa do mozliwosci starania siwe o dobry wyglad bo dobrze chcemy wygladac nie tylko w Tv . I dlatego podaje informacje o tym dermotanie bez ogrode . Mi tez powiedziala kumpelka co ma bielactwo o nim. Nam pomogl mi pomogla ona i ja pomoge moze komus.
Wystarczy przecoez zadzwonic i dostanie sie za pobraniem pocztowym . Nie trzeba leciec na konsultacje a i przez tel nie widac czy masz plamy czy po prostu chcesz miec gladsza cere. PodaJE JESZCZE RAZ TEL 22 7563301 ALBO 22 6521955//////I co i kazad z nas moze wyglada c za pare groszy lepiej. Tak naprawde nie ma ludzi bez skazy. kazdy ma cos do ukrycia zeby nie wiem jaka urode mial

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina.krasuska

Musze przyznac ze malo naszych lekarzy zajmuje sie leczeniem bielactwa , ale ci co sie zajmuja robia to bardzo dobrze . Dlugo szukalam specjalisty i cala moja rodzina pracowala dla mnie by znalezc sposob Dla tych co maja ten problem i szukaja jak niegdys ja sposobu na wyleczenie polecam sensowny adres w Warszawie na Towarowej w poradni Afpv. TEl do nich 22 65 2 1 955 . PO pierwsze jesli chcesz sie wyleczyc wylecza ciebie tam a po za tym mozesz tam nabyc dermotan , taki tonik co kamufluje zmiany i od razu nie widac ze jestes chora . Trzyma jak samoopalacz. Nie uzywaj samoopalaczy bo niszczy zdrowy pigment Dehydroaceton ktory jest w samoopalaczach tworzy toksyczne zwiazki na skorze . MOga powstac inne przebarwiania i postarza. Ten Dermotan nie niszczy skory . Ma lekkie dzialanie odzywcze. Ja jestem wyleczona a uzywam nadal ten tonik mimo wszystko bo teraz np w te jesienna pogode daje mi ladna karnacje. rano budze sie pewna siebie i nawet jesli nie wyspana wychodze z domu pewniejsza siebie. Mozna go nabyc za bobraniem lub kurierem . Ja tak kupuje. Widze duzo ludzi z bielactwem na ulicy i mysle ze nie wiedza zgdzie z tym sie udac .

Odnośnik do komentarza

pink elephant
mój kolega ma łuszczyce i chodzi na solarium bo dzieki solarium choroba mu troche przygasa nie widze w tym nic dziwnego takiego syna młynarza tez bym nie chciala wiadomo jak sie opali na czarno to przesada ale jak razy czy dwa pojdzie aby rumiencow nabrac to mysle ze nie robi nic zlego pewnie wiekszosc gwiazdek chodzi

W przypadku łuszczycy bardzo często zaleca się stosowanie terapii UV. Promieniowanie działa przeciwzapalnie i redukuje uczucie swędzenia. Jednak w przypadku zdrowych osób solarium nie przynosi żadnych korzyści. Dlatego lepiej zrezygnować z tej formy opalania.

Odnośnik do komentarza

~ewelina.krasuska
Musze przyznac ze malo naszych lekarzy zajmuje sie leczeniem bielactwa , ale ci co sie zajmuja robia to bardzo dobrze . Dlugo szukalam specjalisty i cala moja rodzina pracowala dla mnie by znalezc sposob Dla tych co maja ten problem i szukaja jak niegdys ja sposobu na wyleczenie polecam sensowny adres w Warszawie na Towarowej w poradni Afpv. TEl do nich 22 65 2 1 955 . PO pierwsze jesli chcesz sie wyleczyc wylecza ciebie tam a po za tym mozesz tam nabyc dermotan , taki tonik co kamufluje zmiany i od razu nie widac ze jestes chora . Trzyma jak samoopalacz. Nie uzywaj samoopalaczy bo niszczy zdrowy pigment Dehydroaceton ktory jest w samoopalaczach tworzy toksyczne zwiazki na skorze . MOga powstac inne przebarwiania i postarza. Ten Dermotan nie niszczy skory . Ma lekkie dzialanie odzywcze. Ja jestem wyleczona a uzywam nadal ten tonik mimo wszystko bo teraz np w te jesienna pogode daje mi ladna karnacje. rano budze sie pewna siebie i nawet jesli nie wyspana wychodze z domu pewniejsza siebie. Mozna go nabyc za bobraniem lub kurierem . Ja tak kupuje. Widze duzo ludzi z bielactwem na ulicy i mysle ze nie wiedza zgdzie z tym sie udac .

Dihydroksyaceton (DHA) to składnik wielu preparatów o właściwościach samoopalających bądź brązujących. Substancja ta wiąże się z aminokwasami warstwy rogowej naskórka i tworzy barwne pigmenty. Za pośrednictwem tego mechaniazmu skóra przybiera ciemniejszy koloryt. Działanie DHA ogranicza się do wierzchnich warstw naskórka. Oczywiście substancja ta może się przedostać głębiej w przypadku, gdy na skórze występują jakieś uszkodzenia. Jednak dostępne publikacje naukowe na temat działania DHA są sprzeczne i nie ma potwierdzenia, że może on powodować uszkodzenia komórek czy też inne działania niepożądane. Bez wątpienia, preparaty o właściwościach samoopalających są bezpieczniejszą alternatywą dla opalania na słońcu czy w solarium.

Odnośnik do komentarza

dzika nutria
nooo samoopalacze to złoooo kiedys se kupilam mowie bede czekoladka, sluchajcie obudzilam sie żółta!!!!!!!!

Zmiana odcienia skóry po zastosowaniu samoopalacza jest związana z rodzajem aminokwasów występujących w warstwie rogowej naskórka. To warunkuje kolor "sztucznej opalenizny". Dlatego w przypadku różnych osób, ten sam produkt samoopalający może dać inny efekt. Jeżeli po zastosowaniu samoopalacza skóra sprawia wrażenie zbyt żółtej to można zamienić go na balsam brązujący, który ma zdecydowanie łagodniejsze działanie i delikatnie zmieni naturalny odcień skóry.

Pamiętajmy o tym, że samoopalacze to zdecydowanie lepsza forma umożliwiająca zmianę kolorytu skóry, aniżeli ekspozycja na słońce czy promieniowanie UV emitowane w solariach.

Odnośnik do komentarza
Absolutnie zgadzam sie z Ewelina. Ja i moja mama leczylysmy sie w tej poradni leczenia bielactwa. Teraz jestesmy wyleczone a i tak obydwie stosujemy dermotan choc slonca nie musimy tak wogole unikac. Tylko ze tego slonca u nas tak malo ze o opalaniu to juz w tym roku mowy nie ma. Stosujemy ten Dermotan i napewno nie wolno stosowac samoopalaczy. Po prostu dzis moze i wyglasz dobrze ale za pare lat bedziesz kupowac wiecej i wiecej kamuflazy bo samoopalacze niszcza nasz pigment i robia sie rozne plamy czy przenarwienia . Stosowanie pugrow czy fluidow tez nie jest dla nas najwygodniejsza forma bo brudza kolnierzyk. A jak masz buzie posmarowana a szyji nie to wyglada komicznie. Ten dermotan trzyma sie kilka dni ( na rekach krocej bo czesto myje rece ) no i wyglada naturalnie bo wsiaka w skore. Po za tym zdarza mi sie ze padam ze zmeczewnia i zasne. A fluid trzeba zmyc. Moja mama czesto pracuje w nocy wiec stara sie odespac w dzien no i tez musialaby zmywac ten puder. Poniewaz dermotan jest opracowany dla skory najbardziej wrazliwej jestem bezpieczna o swoja skore i teraz i ntare lata. No i o mame tez bo ma juz skonczone 40 lat . Teraz wyglada dobrze ale obie myslimy o przyszlosci. Swoje przeszlysmy z ojcem i teraz jak juz i jego mama sie pozbyla i jestesmy wyleczone mozemy cieszyc sie zyciem. A do tego trzeba dobrze wygladac . Wtedy w zyciu jest latwiej pokonywac problemy. Ladniejszemu jest latwiej. Nie zauwazyliscie ?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...