Skocz do zawartości
Forum

Jak się ubrać na zajęcia z fitnessu?


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z moim odchudzaniem postanowiłam ćwiczyć nie tylko w domu, ale i zapisac się na jakiś fitness. Znalazłam zajecia dla siebie - lekka gimanstyka, rozciaganie czyli na poczatek jak dla mnie idealne.
No i mam problem jak sie ubrac :(
Nie ząłoże legginsów, bo mam grube nogi jak sie nachyle to mi oczko pojdzie na tyłku bo juz tak raz miałam na zumbie :D znowu spodnie dresowe jakie - z materiału? ze śliskiego materiału? a co z bluzką? na ramiączkach odbada bo mam za duzy biust, nie chce aby skakał ze mną. Tshir? Nie bedzie jak na wfie w szkole? Naprawde nie wiem jak sie ubrac i licze ze cos mi doradzicie.
sa jakies specjalne biustonosze do cwiczen zeby przytrzymywały to i owo?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

nie wiem w czym problem :) a jak cycki skaczą, to jest sexy :D
czarne legginsy właśnie wyszczuplają i dlatego ich nie noszę, bo lubię jak mój tyłek wygląda na krągły jak u Jennifer Lopez :D
Mi podobają się śliskie dresy firmy Redial, ale są drogie ;p
bluzkę to możesz założyć np taką nietoperzową odkrywającą ramię

Odnośnik do komentarza

no f to faktycznie duży rozmiar, ale nie rozumiem czemu macie/ma takie kompleksy na punkcie biustu :) ja noszę C i nie przeszkadza mi jak skaczą, a też małe nie są :) no biustonosz oczywiście musi być dopasowany, cycki maja stać na baczność :D

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

no niby tak ale ja bym się tak nie ubrała, głupio b←ło by mi chodzić po siłowni między obcymi facetami taka roznegliżowana. No nie wiem ja bym miała opory. Jak krótkie getry to przynajmniej pakerka albo normalny podkuszelk. Albo na odwrót jak krótka bluzka to dłuższe spodnie

Odnośnik do komentarza

Załóż dobry sportowy stanik i buty takie żeby się nie ślizgały. Reszta stroju zależy całkowicie od ciebie i twojego gustu. Jak chcesz się wyróżnić i nie mieć jak wszyscy ciuchów nike czy adidasa kup sobie coś firmy jtb poland. To włoska marka i ma rzeczy bardzo dobrej jakości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...