Forum Uroda

Jak się ubrać na zajęcia z fitnessu?

dadaaria

dadaaria

W związku z moim odchudzaniem postanowiłam ćwiczyć nie tylko w domu, ale i zapisac się na jakiś fitness. Znalazłam zajecia dla siebie - lekka gimanstyka, rozciaganie czyli na poczatek jak dla mnie idealne.
No i mam problem jak sie ubrac :(
Nie ząłoże legginsów, bo mam grube nogi jak sie nachyle to mi oczko pojdzie na tyłku bo juz tak raz miałam na zumbie :D znowu spodnie dresowe jakie - z materiału? ze śliskiego materiału? a co z bluzką? na ramiączkach odbada bo mam za duzy biust, nie chce aby skakał ze mną. Tshir? Nie bedzie jak na wfie w szkole? Naprawde nie wiem jak sie ubrac i licze ze cos mi doradzicie.
sa jakies specjalne biustonosze do cwiczen zeby przytrzymywały to i owo?

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Acha

~Acha

nie wiem w czym problem :) a jak cycki skaczą, to jest sexy :D
czarne legginsy właśnie wyszczuplają i dlatego ich nie noszę, bo lubię jak mój tyłek wygląda na krągły jak u Jennifer Lopez :D
Mi podobają się śliskie dresy firmy Redial, ale są drogie ;p
bluzkę to możesz założyć np taką nietoperzową odkrywającą ramię

~Dakarys

~Dakarys

moim zdaniem możesz założyć spodnie dresowe, ale nie takie luźne na maksa tylko takie jakby do jogii, do tego bluzka z krótkim rękawkiem albo bokserka i wygodne buty.

Kaja

Kaja

za duze cycki jak skacza to nie jest seksi daria ma f czy g z tego co pamietam wiec lepiej je upchnij w tiszirt i zaloz biustonosz ktory podtrzymuje biust a na to biustonosz bokserke i dopiero bluzke

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
Panda

Panda

no zdecydowanie dobry stanik i bluzka nie obcisla za bardzo zeby nie skakala razem z nimi, są takie bluzeczki jakby paski na stanik one wlasnie mocno przytrzymuja w sklepie sportowym na pewno dostaniesz

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
~Acha

~Acha

no f to faktycznie duży rozmiar, ale nie rozumiem czemu macie/ma takie kompleksy na punkcie biustu :) ja noszę C i nie przeszkadza mi jak skaczą, a też małe nie są :) no biustonosz oczywiście musi być dopasowany, cycki maja stać na baczność :D

~Acha

~Acha

Komercha a boleć to i zakryte od skakania będą boleć także nie rozumiem co za różnica ;p

dzika nutria

dzika nutria

tak naprawde ubrania na fitness czy do roznych innych cwiczen maja wyciecia na rece i dekolty przy duzych piersiach moze byc problem z kupieniem ladnej bluzki takiej ktora zakrywa

83993 dzika-nutria Kobieta, 25 lat, Pszczyna
Kaja

Kaja

dla mnie najgorsze jest to, ze niektore kluby maja te sale cale oszklone ze przechodnie wszystko widza i mnie to np zniecheca

~Komercha

~Komercha

wiesz C to nie jest duży biust.... jesli ktoś ma miseczkę E i więcej to jak skacze, biega to boli, w dobrym staniku który jakoś zapanuje nad biustem aż tak bardzo nie boli.

~LAtka

~LAtka

ja na zajęcia z fitnesu zakładam krótkie getry i taki jakby stanik sportow - taką krutka bluzeczke.

Sonia

Sonia

fajnie wygladasz na pewno sportowo jak ktos ma ladna figure to na pewno moze sie tak ubierac ale mysle ze Daria sie nie skusi
:P

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 32 lata, Radom
Złośliwa

Złośliwa

a mnie szczrze to się trochę śmiać się chce jak widze takie dziewczyny. Nie wiem jak nie narzekam jakoś na swoją sylwetkę ale tak ie przysżłabym ubrana na isłownię

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
Kaja

Kaja

czemu? własnie fajne sa takie ubrania taki typowy sportowy styl bo dresy i tiszirt kojarza mi sie bardziej z wfem

~Gwieździsta

~Gwieździsta

mnie też się to nie za bardzo podoba, tak jakby przyszły nie na siłownie tylko polansować się.

~Gwieździsta

~Gwieździsta

no niby tak ale ja bym się tak nie ubrała, głupio b←ło by mi chodzić po siłowni między obcymi facetami taka roznegliżowana. No nie wiem ja bym miała opory. Jak krótkie getry to przynajmniej pakerka albo normalny podkuszelk. Albo na odwrót jak krótka bluzka to dłuższe spodnie

Deanerys

Deanerys

ja to się ubieram tak by było mi wygodnie i nie czuła się skrępowana. Najczęściej są to stopnie takie alladynki i bluzka typu motyl.

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 35 lat, Kraków
Kaja

Kaja

Gwieździsta - jakbym miala figure modelki to nie wstydzilabym sie chodzic a na plazy nie wstydzisz sie chodzic w bikini?

RockBaby

RockBaby

plaża plażą ale silownia to nie miejsce żeby biegać pół nago... no sorry

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 29 lat, Częstochowa