Skocz do zawartości
Forum

Olejki do kąpieli i do ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniało mi się coś o co juz kiedys chciałam zapytac a jak zwykle zapominam, chodzi mi o olejki. Bo ostatnio czytałam w gazecie, że sa takie superowskie, że 2-3 kropelki do kąpieli i skóra jest wygładzona i że zamiast balsamów do ciała to teraz modne sa olejki. Te, które były pokazywane w gazecie kosztowały nawet 160 czy 180 zł!! to masakryczna cena jak dla mnie. Czy te olejki faktycznie sa takie cudowne, że warto je kupić? Ja nigdy nie używałam, jakoś nie zwróciłam na nie uwagi, a teraz co gazeta to olejki olejki...
używacie tego? polecacie jakiś? chodzi mi głownie o taki do skóry bardzo suchej. Bo jeszcze do kąpieli to rozumiem, pare kropelek to i zapach pewnie ładny i lezac w wodzie na pewno jakies wlasciwosci sa ale smarowac sie olejkiem to mi sie wydaje ze nie natlusci skory tylko bedzie sliska i bede musiala czekac godzine az sie wchlonie zeby plam nie porobic na ubraniu. Jakie są Wasze doswiadczenia z olejkami?

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

ja mam olejek lawendowy jak mam kiepski dzien to wkraplam kilka kropli to wanny z kąpielą. Mnie nie chodzi o jakieś natłuszczenie czy o nawilżenie a baredziej o zapach. Mnie on uspokaja. Ale jak to mówią zapach lawendy albo się lubi albo nienawidzi

Odnośnik do komentarza

ja mam o zapachu kwiatu lotosu ( czy orientu) to rozsmarowuje sobie czasami na nadgarstkach i mam ,,perfum". Ale to trzeba uważać, bo np ja mogę używać tylko olejków jednej firmy bo inaczej mam uczulenie

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...