Forum Uroda

Wypadanie włosów a palenie marihuany

~an...ka

~an...ka

Witam czy marihuana powoduje wypadanie wlosow? pale juz jakis rok i wlosy mi sie strasznie przezedzily tzw lysienie rozlane czy jest to spowodowane marihuana?prosze o odpowiedz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kicia 111

kicia 111

dokładnie z tym zielskiem nie jest tak różowo jak się wydaje,paliłam dużo i też bardzo wypadają mi włosy,dodam,że jestem zdrowa,robiłam badania-wszystko w normie i naprawdę nie widzę już innej możliwości tylko taką,że to właśnie przez marihuanę

130147 kicia-111 Kobieta, 34 lata, Szczecin
~mickel

~mickel

A widział ktoś z Was łysiejącego Jamajczyka, albo Hindusa? To kwestia genetyki i diety w połączeniu z dbałością o włosy, niczego więcej.

~Kolcia3838

~Kolcia3838

karolinexxx
po co w ogole palicie? nie uwazacie ze to bez sensu? ze to trucie siebie i narazanie wlasnego zdrowia?
Japierdziele, co komu do tego?! Pytanie nie brzmiało "czy moge nadal palić?" Zobacz ilu ludzi pali papierosy, a teraz idz, No idz powiedz im wszystkim ze to bez sensu, ciekawe ilu Cie posłucha!

~SPEC SUPER NAJLEPSZY

~SPEC SUPER NAJLEPSZY

jeśli chodzi o marihuane. Otoz nie powoduje wypadania wlosow. Łatwa odpowiedź. Za to skutki jej codziennego naduzywania. Juz tak.
Powoduje wysuszanie skury . Cera i reszta jak i mozgu. Do tego oslabia psychike . Pamiec koncentracja to wszyscy znaja pewnie. Przez blokowanie thc . Ale wyniszczanie komorek to ładna głupota xd. Po abstynencji wszystko wraca do normy. Co do włosow juz wspomnialem o psychice. Depresja schizofremia leki nadpobudliwosc powoduja stres a z niego bum cyk cyk wypadanie włosöw . Sam przeżyłem. Nie jest wymagane zaprzestanie ale ograniczcie sie do weekendow. Łatwiej ułożycie życie . A nawet raz w miesiacu moze przynieść korzyści oczywiscie małej ilości . Pamietajcie ze nie paląc możecie być wciąż narażeni na horoby skury głowy. Lysienie zapalenia i inne na ktore horuje az 1/3 idzcie do tychologa super mastera od was wytenteguje z udręk wszelkich

~pocomitowszystkolol

~pocomitowszystkolol

~SPEC SUPER NAJLEPSZY
jeśli chodzi o marihuane. Otoz nie powoduje wypadania wlosow. Łatwa odpowiedź. Za to skutki jej codziennego naduzywania. Juz tak.
Powoduje wysuszanie skury . Cera i reszta jak i mozgu. Do tego oslabia psychike . Pamiec koncentracja to wszyscy znaja pewnie. Przez blokowanie thc . Ale wyniszczanie komorek to ładna głupota xd. Po abstynencji wszystko wraca do normy. Co do włosow juz wspomnialem o psychice. Depresja schizofremia leki nadpobudliwosc powoduja stres a z niego bum cyk cyk wypadanie włosöw . Sam przeżyłem. Nie jest wymagane zaprzestanie ale ograniczcie sie do weekendow. Łatwiej ułożycie życie . A nawet raz w miesiacu moze przynieść korzyści oczywiscie małej ilości . Pamietajcie ze nie paląc możecie być wciąż narażeni na horoby skury głowy. Lysienie zapalenia i inne na ktore horuje az 1/3 idzcie do tychologa super mastera od was wytenteguje z udręk wszelkich

A złota łopatka za odkopywanie wątków wędruje do "SPEC SUPER NAJLEPSZY"
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.