Skocz do zawartości
Forum

Ubranie do chodzenia po domu


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam :)
Mam pytanie, bo z tą kwestią mam problem. Jak chodzicie ubrane w domu? Bo ja zawsze miałam inne ubranie na wyjście inne po domu. Wiadomo, po domu luźniej, jakaś bluza, spodnie dresowe czy coś. Zastanawiam się jednak czy Wy także tak robicie czy może chodzicie po domu ubrane normalnie, jak do wyjścia. Pytam dlatego, że czasem jest mi głupio jak otwieram drzwi komuś w dresach i bluzie ze słoniem, ale z drugiej strony nie chce ubierac dzinsów bo po pierwsze za ciasno mi, a po drugie mam zwierzaki, więc sierść jest wszędzie i szkoda mi ubrań, albo zasierszczę, albo zachlapię. Co Wy robicie w takiej sytuacji? Macie oddzielne ubrania do chodzenia po domu? Jeśli tak to jakie? Dzinsy? Dresy? I jak się ubieracie jak wpada do Was np olezanka na plotki - jestescie po domowemu czy sie przebieracie?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze po domu chodze w długich, czarnych dobrze dopasowanych leginsach i jakimś trochę dłuższym, lużnym sweterku. Wygląda to nawet modnie i jest przede wszystkim wygodne.
Kiedy ktoś do mnie wpada zazwyczaj zmieniam tylko ,,górę". przyznam, że nie potrafię zrozumieć kobiet, które będąc w domu chodza np. w szpilkach... jak mozna tak męczyc swoje nogi??? przecież i tak z pewnoscią maja one już dość codziennej katorgi, kiedy to godzinami chodzimy na nie wiem jak wysokich obcasach.
czy naprawdę warto tak się meczyć. Rozumiem, kiedy jesteśmy na jakiejś imprezie, ale tak po domu, przy rodzinie... bez sensu ;)

Odnośnik do komentarza

ja mam podobnie do Rubinowej. Jak wpadam do domu na 30-40 minut to nie chce mi się przebierać więc latam tak jak byłam ubrana. Oczywiście nie w szpilkach tylko w moich ciapkach. A jak przychodze i wiem że nie musze już nigdzie wychodzić to spodnie dresowe i top.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

ja tam też zakładam jakieś ubrania, które już nie nadają się do wyjścia :D jakieś dresy albo niemodne spodnie... stare bluzy, sweterki, trochę ściuchane bluzki - w dobrym stanie, ale już tylko do chodzenia po domu.
I jasne, że jak przyjeżdża ktoś, to muszę trochę się przebrać, bo aż wstyd :D zwłaszcza, że moje dziecko często brudzi mnie jakimiś kremami (bo lubi sobie łapki smarować), jedzeniem, herbatą itd :) i po prostu nie idzie tak się pokazać komukolwiek poza domownikami i ewentualnym dzieciom nie z rodziny :D

Odnośnik do komentarza

hahahaha no wiem cos o tym :) u mojego meza w domu jest pies to kiedys przyszlam w czarncyh spodniach siadlam na fotelu i tylek miałam w kudłach i to takich, ze nie moglam wyskubać!!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

na to jest dobry sposób. Bierzesz taśmę klejącą i okręcasz sobie w około dłoni, tą stroną klejącą na zewnątrz. Potem tylko przytrzymujesz lekko i włosy się przyklejają . Łatwo prosto i skutecznie

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...