Skocz do zawartości
Forum

Jakie ubrania zamaskują niedoskonałości sylwetki?


Gość Aleeeksandraaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleeeksandraaa

Cześć dziewczyny, chciałabym Was prosić o radę. Mam problem z dobraniem ubrań do mojej dziwnej sylwetki. Załączę zdjęcia, ale najpierw krótki opis jak to wygląda i czego nie lubię najbardziej.
Wzrost 163, waga 54,5 - wymiary biodra 91cm, talia 64~cm, piersi 91cm.
Po pierwsze jestem niewysoka i dość nieproporcjonalna. Mam figurę przypominającą klepsydrę z tym, że mam króciutka talię, ale mimo tego mam duże wcięcie. Nie trudno się domyślić, że na krótkiej talii nieładnie gromadzi się tłuszcz, mam więc boczki, troszkę tłuszczyku na brzuchu i nieznośną fałdkę na plecach (nad talią). Nienawidzę jej i mam z tego powodu kompleksy. Mam spore piersi, bo przy niskim wzroście noszę rozmiar 70E. Nie mam jakiegoś dużego tyłka, ale mógłby być mniejszy. Nogi... nie są szczupłe, mam na nich tłuszczyk szczególnie od wewnętrznych stron. Załączam zdjęcie. Mam jedynie w ubraniu, więc pewnie nie będzie widać moich prawdziwych proporcji ze względu na źle dobrane strój.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleeeksandraaa

Bo tutaj właśnie jakoś dziwnie wyszły. Załączę inne zdjęcie, zobaczysz różnice. W sumie na pierwszym też nie widać tej wielkości, zazwyczaj jak wyjdą na zdjęciu jak u Pameli, to zdjęcie ląduje w koszu. Przymierzyłam kiedyś suknie ślubną mojej kuzynki, po prostu wszyscy byli w szoku, że zmieściłam się w rozmiar 34 - ale piersi to po prostu jak ogromne sylikony. Załączam zdjęcie, choć efektu nie ma jak na żywo..
http://www.speedyshare.com/file/xC9Vp/bez-tytulu2.bmp http://www.speedyshare.com/file/5S4KF/bez-tytulu3.bmp
Sorry, że na speedyshare, ale imageshack nie działa ;/

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyno, jaka ty jesteś głupia... za dużo chyba gazet oglądasz z kobietami, bo naprawdę masz ładną figurę, nie wiem po co się odchudzasz. To ja celowo przytyłam, żeby mieć bardziej ponętną figurę, a tu dziewczyna z idealnymi proporcjami chce jeszcze coś zmieniać... wg mnie to jest chore, faceci kochają kobiece ciała (nie mylić z otyłością) i każdy popuka się w głowę gdy mu powiesz, że jesteś za gruba czy coś i że chcesz schudnąć... daj sobie spokój...

Odnośnik do komentarza
Gość Aleeeksandraa

Na forum o zdrowym żywieniu był mój wątek.
Zdrowo się odżywiam, jem odpowiednią dawkę kalorii i prowadzę aktywny tryb życia, ćwiczę jogę, dużo spaceruję, tańczę, a mimo to fałdki są. Dlatego pytam jak to zamaskować ubraniem, bo od wielu osób usłyszałam już opinię, że po prostu mam już taką budowę i najwyraźniej tego nie zmienię (chyba, że operacją, ale na to mnie nie stać).

Odnośnik do komentarza

wiesz moim zdaniem nie masz co narzekać bo całkiem ładnie wyglądasz. A może urozmaić ćwiczenia, dołącz jakiś pilates albo fat burning może wtedy bedzie dobrze.? A co do ubrań to moim zdaniem ja bym akcentowała to wcięcie... czyli wszelakiego rodzaju paski, bluzki wiązane w talii. Masz ładny biust więc to też możesz wykozystać.
A i jeszcze jedno może masz źle dobrany stnaik i stąd masz te fałdki u góry brzucha i na plecach. Warto by bło pójść do bradfiterki..

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra, ja uwazam, że wyglądasz bardzo dobrze, nie masz złej figury masz płaski brzuch wydaje mi sie ze chyba cwiczysz bo masz taki zarys miesni, biust masz spory - normalnie idealne ciało, spróbuj pływac to ładnie modeluje sylwetke moze wtedy troszke Ci sie cialo zmieni a co do ubran, to staraj sie wybierac bluzki, które maja podciecie pod piersiami i rozchodza się szerzej na dole czyli w stylu jak ta czarna bluzeczka na peirwszych fotkach w niej wygladasz bardzo ok i nogi masz szczuple, zakladaj obcasy to ładnie je podkreślą, ogólnie uważam, ze jestes atrakcyjna

Odnośnik do komentarza

Na pewno jest trudniej niż u szczuplejszych osób, jednak nie załamuj sie. Wszystko zalezy od stylizacji. Zerknij sobie na Magdę Gessler. NIe jest szczupła ale ubiera sie naprawdę fajnie i stylowo.
Polecam ubrania luźniejsze, poniewaz obcisłe maja tendencje do eksponowania fałdek na ciele.
Zerknij sobie tutaj:
https://answear.com/p/koszula-lniana-1410-t.html

W Answear mają sporo świetnych lnianych koszuli na co dzień. Ewentualnie możesz jeszcze postawić na tuniki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...