Skocz do zawartości
Forum

Cieniowanie włosów


Gość olalala

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może mi powiedzieć, jak wycieniować włosy, aby uzyskać mniej więcej taki efekt: http://i2.pinger.pl/pgr201/373fd6d9000a12994db6eb3e/selena_gomez.jpg (nie sugerujcie się osobą na tym zdjęciu,nie jestem żadną zdesperowaną nastolatką hehe:P wpadło mi w ręce takie zdjęcie akurat,aby określić rodzaj fryzury) zawsze obcinam włosy na prosto i przód lekko cieniuję, ale chciałbym coś zmienić, aby włosy były bardziej treściwe i miały większą objętość. Nie wiem jak wytłumaczyć to fryzjerce a przecież nie będę latała z jakiś zdjęciem ;) lekkie stopniowanie wystarczy (1 warstwa) ? Sama nie wiem...proszę o pomoc w tej kwestii i zamieszczajcie linki ze zdjęciami pomocniczymi, jeżeli wiece co mam na myśli ;)

Odnośnik do komentarza

ja tak miałam wycieniowane powiem Ci ze to ladnie wyglada jak ktos ma w miare puszyste włosy, bo ja mam cienkie i u mnie to nie wygladalo tak ladnie niestety.
Musisz powiedzieć fryzjerce, że chcesz mieć spód dłuższy i warstwowo cieniowane że włosy na czubku głowy masz do ucha a te spod spodu dłuższe i ładnie wycieniowane ja jakos tak mówiłam i załapała, ale od razu mówie, że jak masz cienkie, to te dolne trzeba ładnie układać

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

to jest cieniowanie warstwowe czy jakos tak, mnie sie nie podoba u niektorych dziewczyn wygladaja wlosy jakby miala urwane tu długie tu krótkie , takie postrzepione. Musisz znalezc dobra fryzjerke zeby wyszło ładnie

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

E tam przesadzacie, ja tam zawsze daję fryzjerkom pole do popisu, bo lubię fryzury takie kończące się pod uszami i ładnie wycieniowane... więc moje fryzjerki ( w zakładzie, w którym się strzygę, pracują dwie) są zadowolone. Nie znoszę długich włosów, bo przeważnie jak się dziewczyna obetnie i fryzjerka ułoży jej włosy, to wygląda ładnie, a potem umyje głowę i ma przychlaszcz napuszony u dołu (lub całkowity przychlaszcz), to wygląda strasznie. Bym podala zdjęcie mojej fryzury, ale wolę nie być rozpoznana jeśli ktoś znajomy tu wejdzie :)

Odnośnik do komentarza

ja sobie ostatnio wycieniowalam wlosy, u fryzjerk iwygladaly super ale rano jak sie budze to masakra jest :D czochram je pół godziny ide do pracy a pod czapką przyjmuja swoja fryzure... nie wiem jak je ulozyc nie umiem jedna reka suszyc a drugą układać

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość Tyśka9090

Ja nigdy nie cieniowałam włosów bo mam ich dosyć dużo i wyglądałabym jak szopa :D ale moim problemem zawsze była ich długość. Zawsze za krótkie, W koncu zdecydowalam się na porzedluzanie i jestem szczesliwa! Dostalam od rodzicow na urodziny voucher do Great Lengths i teraz mam nie tylko geste i miekkie wlosy, ale do tego niezwykle dlugie. Dla tych co sie zastanawiaja nad przedluzaniem - nie czekajcie, uczucie jest cudne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...