Forum Uroda

Jak odzyskać utracone przez stres włosy?

~ex...em

~ex...em

szukam pomocy jestem kobietą straciłam w tydzień me piękne długie zdrowe włosy zawsze o nie dbałam wiele bym dala by je odzyskać jeden stres me ciało zostało gołe czy nie ma dla mnie ratunku przeszłam wiele specjalistów oznajmili że nie mam co sie łudzićto nie realne a ja cały czas wierzę że przyjdzie dzień radosci proszę o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Komercha

~Komercha

Słuchaj może jakaś suplementacja diety, odzywki dla osób po chemii typu wax. Musisz porozmawiać z aptekarkami może one coś doradzą. Moim zdaniem powinnaś poszukać jakiś preparatów na włosy dla osób po chemii, może to ci pomoże

niebieskajarzębina

niebieskajarzębina

Czuję Twój ból. włosy dla kobiety są prawie wszystkim...
Ja osobiście używałam Revalid, to doustne tabletki. Pamiętaj , że efektu nie będzie od razu, tylko po minimum 3-6 miesięcy zażywania. Mnie pomogło i dodatkowo włosy zrobiły mi się błyszczące. Przeczytaj dokładnie ulotkę, bo nie wolno ich jeść na pusty żołądek.
To od wewnątrz.

dodatkowo znam świetną domową maseczkę na wzmocnienie włosów. Otóż: 1 żółtko, 1 łyżeczka olejku rycynowego(w aptece), 1 łyżeczka miodu i 1 łyżeczka soku z cytryny. Mieszkasz, nakładasz na całą długość włosów przed myciem głowy , zawijasz ręcznikiem i chodzisz w tym tak długo jak długo wytrzymasz:) później spłukujesz i myjesz głowę. Mozesz robić tak przed każdym myciem głowy, a jak już poczujesz że się wzmocniły to np raz w tygodniu.
Maseczkę też przetestowałam, n iestety brakuje mi systematyczności:)

83925 niebieskajarzebina Kobieta, 31 lat, -
~Acha

~Acha

dlaczego niby nie ma dla ciebie pomocy? Jedź do dermatologa, niech ci przepisze coś na odrost włosów. Byłam w bardzo podobne sytuacji, ale włosy mi wypadły od farby (na górze miałam włosy, a jak je podniosłam, to byłam całkiem łysa) i pani doktor przepisała mi silne leki na odrost i dziś już mam normalne włoski :)

Panda

Panda

jesli straciłas włosy ze stresu, to na pewno Ci odrosną, kwestia czasu. Możesz oczywiście przyspieszyć ich porost zazywając revalid i myjąc szamponem dermena

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
Złośliwa

Złośliwa

dokładnie, zgadzam się w 100% z dziewczynami. Idź do dermatologa, przecież są leki, odżywki dla takich osób jak ty.

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
Leelo

Leelo

No i musisz postarać się żyć spokojniej i bardziej zdrowo. Nie wiem co było przyczyną tak silnego stresu, ale mam nadzieję, że to już minęło ;) Powodzenia, na pewno odzyskasz piękne włosy :)

--

Przewodnik po konkursach w internecie Zapraszam

114088 leelo Kobieta, 34 lata, Gliwice
~AnitkaJ

~AnitkaJ

Są różne specjalistyczne preparaty, przyda się wizyta u trychologa. Na okres odrastania włosów możesz poddać się zabiegowi retuszu ubytków - nic nie będzie widać a Ty będziesz się czuła komfortowo!