Skocz do zawartości
Forum

Sucha skóra twarzy, szczególnie w okolicach nosa


Gość Aneta2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lorentyyyna

Na suchą skórę to oprócz kremów u siebie zastosowałam olej z wiesiołka w postaci kapsułek, kupiłam sobie oeparol i brałam przez kilka miesięcy. Skończył mi się problem z suchymi plackami na czole i w na policzkach, a żaden krem sobie z tym nie potrafil poradzić. Ten myk polecilam mojej siostrze i też ją efekty pozytywn zaskoczyły

Odnośnik do komentarza
Gość lorentyyyna

Na suchą skórę to oprócz kremów u siebie zastosowałam olej z wiesiołka w postaci kapsułek, kupiłam sobie oeparol i brałam przez kilka miesięcy. Skończył mi się problem z suchymi plackami na czole i w na policzkach, a żaden krem sobie z tym nie potrafil poradzić. Ten myk polecilam mojej siostrze i też ją efekty pozytywn zaskoczyły

Odnośnik do komentarza

Sucha skóra potrzebuje naolejowania, szukaj kremow na bazie olejków naturalnych, nic co chemiczn, sztuczne, najlepsze są olejki też same do stoswania na skóre. Wiele takich cennych rzeczy znajdziesz w Pachnącej Krainie, rewelacyjne kremy i olejki, poszukaj czegoś dla siebie, tam mają naturalne w 100% zdrowe kosmetyki i nie tylko, wszystk oz maych rodzinnych produkcji ze świata tylko na bazie naturalnych sunstancji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...