Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o włosy zimą?


Gość ZielonaHerbata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZielonaHerbata

mam do Was pytanie drogie Forumowiczki
mam dosyć długie włosy, tak gdzieś ciut nad nerkami się kończą. Zawsze zima je bardzo niszczy stąd moje pytanie. Jak dbać o włosy zimą? Czy myć je rano i narażać na zimno czy wieczorem? Czy powinny wystarwać spod czapki - tak lubie jest wygodnie, ale pada na nie snieg i sie wysuszaja, łamią.... - czy może chować pod szalik albo pod czapke? Co zrobic aby długie włosy przetrwały zime i żeby wiatr i śnieg ich nie zniszczył? W ubiegłym roku po zimie musiałam podciąć bardzo dużo, bo miałam połamane porozdwajane i takie... jak siano :( Może polecacie jakieś maseczki do włosów albo odżywki?

Odnośnik do komentarza
Gość Piotr Gąsiorowski

Na pewno warto też raz w tygodniu stosować maski do włosów. Maski do włosów w przeciwieństwie do odżywek, mają w swoim składzie bardziej skoncentrowane składniki, dzięki czemu bardzo głęboko wnikają w strukturę włosa.
Pamiętajcie także, aby nie wychodzić z domu z wilgotnymi włosami, nawet jeśli starannie schowałyście je wszystkie pod czapką. Włosy należy zawsze bardzo dokładnie wysuszyć, ponieważ temperatury poniżej zera zamrażają wodę we włosach, przez co stają się one łamliwe i osłabione. Co więcej zamarzająca woda rozszerzając swoją objętość niszczy strukturę włosów.
Stylista fryzur Piotr Gąsiorowski, twórca marki THE POINT w Warszawie

Odnośnik do komentarza

Sama kiedyś szukałam dobrego stylisty i było to naprawdę bardzo trudne. Wiele razy miałem pecha, ale ponieważ bardzo się starałem, udało mi się znaleźć kompetentnych i profesjonalnych facetów, którzy wiedzą, jak robić wiele rzeczy w damskich stylisty z szare oczy to źródło https://glaminati.com/makeup-ideas-gray-eyes Cieszę się, że mogę z nimi teraz pracować. Są naprawdę dobrze zorientowani w modzie i zawsze mogą dać mi wiele przydatnych wskazówek. To bardzo wygodne i mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...