Skocz do zawartości
Forum

Jak się ubrać na sylwestra?


Gość Folkowa

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jeszcze nie mam planów na sylwestra, ale sukienke już mam :) Jak byłam na zakupach to jedna mi się strasznie spodobała, ale to taka w sumie trochę klubowa sukienka, a ja nie chodze do klubów, bo nie lubię, więc kupiłam i stwierdziłam, że będzie na sylwestra. Sukienka była tak piękna, że po prostu musiałam ją mieć. Tylko teraz przydałoby się troszkę do niej schudnąć... ;)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

właśnie mam problem , bo idę na sylwestra do koleżanki i mamy zamiar iść na impreze , bo będzie na rynku impreza. i chciałabym założyć szpili ale nie wiadomo czy śnieg będzie a jeśli będzie? to co wtedy '? zależy mi aby pójść w tych butach , ponieważ specjalnie je kupiłam , oczywiście rajstopy będe miała.

Odnośnik do komentarza

Ale wymyślacie. Wszystkie na czarno - zero oryginalności. Ja np nie jestem sweetaśną dziewczynką, ale na sylwester w klubie założę minisukienkę malinowo-różową, na szyję z kołnierzykiem i dekoltem, zasuwana na suwak z przodu, moje nowe kozaki na szpilce i do tego żółte dodatki - mam cytrynkowy lakier świecący w ciemności, neonowe żółte cienie i zamierzam jeszcze kupić żółte kolczyki :) nie lubię nudnych rurek i czerni na okazje, sylwek to czas do zaszalenia, a tu każda w cekinkowej bluzce albo oklepanej koronce...

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście ten problem mam z głowy, bo ostatnio przy okazji wizyty w Warszawie odwiedziłam też CH Land, gdzie jest Galeria Milano, a stamtąd zawsze przychodzę z przynajmniej jedną sukienką. Naprawdę, jeśli ktoś stawia na dobrej jakości ubrania, to mogę polecić. Sukienki dobrze skrojone, materiał się nie gniecie (a to ważne, bo nie jestem fanką prasowania);)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...