Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna Warszawa


Gość Magda778

Rekomendowane odpowiedzi

Zabiegi naturalne. Żadne lasery czy kwasy - możesz sobie tym poważnie zaszkodzić, chociaż pewnie każdy lekarz by Cię od tego odwiódł, chyba że jakiś szarlatan. Jeśli mogę Tobie polecić dobrego lekarza medycyny estetycznej to dr Oksana Zarewycz jest topowym specjalistą w stolicy i nie jest tylko tak, że ja tak mówię. Jak masz cerę wrażliwą to też uważaj na różne "cudowne" zabiegi reklamowane w sieci

Odnośnik do komentarza
Gość aniazewzgorza

~Portia
Zabiegi naturalne. Żadne lasery czy kwasy - możesz sobie tym poważnie zaszkodzić, chociaż pewnie każdy lekarz by Cię od tego odwiódł, chyba że jakiś szarlatan. Jeśli mogę Tobie polecić dobrego lekarza medycyny estetycznej to dr Oksana Zarewycz jest topowym specjalistą w stolicy i nie jest tylko tak, że ja tak mówię. Jak masz cerę wrażliwą to też uważaj na różne "cudowne" zabiegi reklamowane w sieci

Zgadzam się co do dr Oksany, bo ma naprawdę fach w ręku i jest bardzo obyta w swojej pracy. W dodatku mimo swoich umiejętności i pomimo sprzętu jakim dysponuje klinika to ceny są tam naprawdę niezłe

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci odwiedzić lekarza medycyny estetycznej, który dobierze zabiegi dokładnie pod kątem potrzeb Twojej cery. Tu na forum nikt nie wie, jaka ta skóra w rzeczywistości jest. U mnie tak to właśnie było, że dr Rosiński, do którego chodzę w Aestetic Clinic w Poznaniu, dokładnie przeanalizował potrzeby mojej skóry i dobrał takie zabiegi, jakie najlepiej się sprawdzały. Za każdym razem był to strzał w 10!

Odnośnik do komentarza
Gość Lilka28

Byłam ostatnio po raz pierwszy na zabiegu mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym, przed ślubem chcę trochę się upięknić :) Koleżanka mi poleciła Klinikę Sfera i dra Migałę. Efekty zabiegu są bardzo fajne, byłam też pod dużym wrażeniem, jak klinika jest przygotowana, jeśli chodzi o ten trudny okres, jakim jest pandemia. Duuuża troska o bezpieczeństwo pacjentów. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że najlepiej się skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, który Ci poradzi, co zrobić w Twoim konkretnym przypadku. Ja chodzę do dra Rosińskiego z kliniki Aestetic Clinic https://wrosinski.pl/, mam wymagającą skórę, pan doktor dobrał zabiegi tak, żeby był fajny efekt bez skutków ubocznych. 

Odnośnik do komentarza
Gość WiolettaMitras
W dniu 12.02.2020 o 15:10, rebeka69 napisał:

Uważam, że niektóre kobiety przesadzają z zabiegami. 

prawda! ale dużo zależy od lekarza, wielu kieruje się wyłącznie zyskiem i spełniają dziwne oczekiwania pacjentów np. o napompowanych ustach. miałam kilka dziwnych pomysłów, kiedy słabo akceptowałam swój wygląd, miałam to szczęście, że trafiłam do dr Rybickiej, ma klinikę w Warszawie Estetica nova. na spokojnie wytłumaczyłam mi które zabiegi są zbędne, a które dadzą oczekiwany efekt. pamiętajcie, poczytajcie o lekarzu zanim dacie sobie cokolwiek zrobić

Odnośnik do komentarza

No trzeba uważać z tymi zabiegami, w końcu to jest jakaś ingerencja w organizm. Ale prawda jest taka, że trzeba wybrać odpowiednią klinikę i odpowiedniego lekarza. Ja przez lata szukałam pomocy u różnych specjalistów, a z cerą suchą i wrażliwą nie było lekko. W końcu trafiłam do dr Szczepańskiej z Akademii Medycyny Estetycznej na Ursynowie. To dermatolog z wieloletnim doświadczeniem i co równie ważne odpowiednim podejściem do pacjenta. Podczas każdej konsultacji dokładnie tłumaczy mi na czym polega dany zabieg (miałam robione m.in. radiofrekwencję mikroigłową i skinbooster). A efekty są nawet lepsze niż się spodziewałam!

Odnośnik do komentarza

Korzystałam z zabiegu na tzw. smutne oczy, czyli dolinę łez w Klinice Sfera u dra Migały. Tak więc z doświadczenia mogę polecić to miejsce. Zabieg wykonany bardzo precyzyjnie, a pan doktor niebywale kompetentny i przy tym miły ?

Odnośnik do komentarza
Gość kiniuchaaaa

Przy skórze problematycznej to lekarz powinien doradzić odpowiedni zabieg odmładzający. Na konsultacji jak mu powiesz to dobry lekarz powie co wolno a co nie. Zapisz się najlepiej do AME na Ursynowie do doktor Szczepańskiej lub doktora Bocheńskiego. Możesz być spokojna - jak powiesz im że masz cerę wrażliwą i jakich efektów oczekujesz to na bank znajdą zabieg dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość felicija

a ja polecam Magiczną Klinikę, oni działają w wielu miastach w Polsce, nie tylko w Warszawie ? mają doświadczonych lekarzy, którzy zawsze chętnie doradza i przeprowadzą zabieg na naprawdę wysokim poziomie. Poza tym ceny mają tu wyjątkowo przystępne, jest sporo promocji ?

Odnośnik do komentarza

jestem na tak! ? Ostatnio zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i ust u Magdaleny Bąk w Warszawie. Super to wyszło i jestem mega zadowolona. Pani Magda dobrze wie co i jak: zna się na proporcjach i ma po prostu oko do tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...