Skocz do zawartości
Forum

przebarwienia


Gość kaskamaprzebarwienia

Rekomendowane odpowiedzi

Również z czystym sumieniem mogę polecić dermokosmetyki NovaClear, nie dość, ze moja skóra jest atopowa, to dodatkowo po sezonie letnim zawsze zmagam się z przebarwieniami:( Na początek radzę wypróbować ich krem wybielający krem na dzień z serii Whiten - jest genialny ! Zawiera aktywną alfa arbutynę, która świetnie działa na wszelkiego rodzaju przebarwienia, dodatkowo ma ochronę w postaci filtru SPF 50+, co też jest bardzo istotne, nie tylko porą letnią

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka snfgbcd

U mnie na ujedolicenie kolorystyki skóry bardzo dobrze spradwził się zabieg z mezoterapii. Wcześniej miałam szary naloty na skórze a teraz koloryt jest wyrównany. Zabieg super i polecam.Ja wykonywałam go w klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Na przebarwienia to najskuteczniejsze będą zabiegi laserowe, kremy niestety nie pomogą, próbowałam wszystkiego więc wiem. Jak swoim przebarwień pozbyłam się w klinice medycyny estetycznej, w elite. Tam przeszłam serię zabiegów z fotoodmładzania, które są super, jeżeli chodzi o likwidację efektów fotostarzenia. Co więcej, skóra po tych zabiegach zrobiła się jędrniejsza

Odnośnik do komentarza

A ja polecam całą serię wybielającą Whiten z novaclear. Mi pomogło bardzo zredukować przebarwienia, są rozjaśnione i mniej widoczne. I koloryt skóry się wyrównał prawie przez co buzia wygląda dużo ładniej. Trochę kosztują, ale warto wydać na pozbycie się takiego problemu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...