Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki dla mężczyzn


Gość Beautymen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kusweronika1990

Najlepsze kosmetyki dobiorą odpowiednie osoby. Ja zabrałam swojego męża do salonu SPA, i tam na miejscu Panie dobrały dla niego odpowiednie kosmetyki dla mężczyzn. Dokładnie przyjrzały się jego cerze i zaproponowały różne rozwiązania. Mój mąż nawet nie marudził, Mówił, że to przyjemne :) Później na miejscu zakupiliśmy te kosmetyki, a teraz możemy także dostać je online.

Odnośnik do komentarza

Ja w zeszłym roku dostałem na Dzień Ojca zestaw kosmetyków, bo córka wie, że ja na składach się nie znam i używałam totalnego minimum ? Dostałem żel, szampon, balsam po goleniu i krem do twarzy i tak weszło mi w krew, że kupuję je do dziś, tylko zmieniam ewentualnie rodzaje

Odnośnik do komentarza

Mój facet za bardzo nie zna się na kosmetykach, dlatego ja dbam o taką jego pielęgnację ? Jak zamawiam sobie jakieś kosmetyki z Apis to zawsze dorzucę do koszyka i coś dla mojego lubego ? Tym bardziej że bardzo lubi ich żel po prysznic i serum do twarzy Man Terapis ?

Odnośnik do komentarza

Mój mąż ma wymagającą cerę i nie tak łatwo dobrać dla niego kosmetyki. Wiele testował, dopiero koreańskie kosmetyki dla mężczyzn okazały się odpowiednie. Krem do golenia, tonik, krem nawilżający i serum wielofunkcyjne to teraz jego podstawa pielęgnacji. Kosmetyki zawierają naturalne składniki jak masło shea, spirulinę czy liście drzewa herbacianego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...