Skocz do zawartości
Forum

Custom Pack dla bezpieczeństwa zabiegu kosmetycznego


Gość Gniada Kasztanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gniada Kasztanka

Słyszeliście o Custom Packach od Restylane? U mojej ulubionej kosmetyczki zagościły już na dobre, a spotkałam się z sytuacjami, że klientki same je przynosiły. Co to takiego? Zestawy jałowych akcesoriów jak rękawiczki, siatka na włosy i tak dalej, czyli jednorazowe przedmioty zapobiegające rozmaitym zakażeniom, coś w sam raz dla osób, które chciałyby maximum bezpieczeństwa podczas zabiegów. Znacie, korzystacie?

Odnośnik do komentarza
Gość Annna83822a

Jak dwa tygodnie temu miałam powiększane usta kwasem to w gabinecie pani doktor miała właśnie takie zestawy Custom Pack od Restylane. Zrobiło to na mnie super wrażenie, bo otworzyła paczuszkę dopiero przy mnie. Opowiadała, że to nowość w sumie ale że świetnie się na tych zestawach pracuje, bo już wszystko spakowane i gotowe do zabiegu. Nie trzeba samemu kompletować.

Odnośnik do komentarza

Na stronie domowej jest tez platna, dozywotnia wersja osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwaReklamy z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.
Wejdz na polska strone domowaAdguardPoInformacje.

Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czysta trescia witryn.

Odnośnik do komentarza

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmoweDodatkiRozszerzeniaZeSklepuChrome(wyszukaj).NapisanychPierwotnieDlaDesktopowegoChrome.

najlepszymRozszerzeniemDoBlokowaniReklam,trackerow,antyblockerow,komunikatowCookiesiRODO, ale tylko w przegladarkach jest AdguardAdblocker3.x.x(po instalacji wlacz w opcjach wszystkie polskie i angielskie listy regul).

Na stronie domowej jest tez platna, dozywotnia wersja osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwaReklamy z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.
Wejdz na polska strone domowaAdguardPoInformacje.

Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czysta trescia witryn.
ExpertOdVirtualu,Derick:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkowa88

Custom Pack u kosmetyczki ? A z jakiej racji przepraszam bardzo ? Kosmetyczki sa od paznokci i innych zabiegów pielęgnacyjnych a nie od podawania np kwasu HA ! To może podawać tylko lekarz. I całe szczęście, ze to prawo się ma zmienic albo już się zmieniło. A Custom Pack od Restylane tak- mój lekarz tego używa, wszystko jest hermetycznie zamknięte.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...