Forum Uroda

Custom Pack dla bezpieczeństwa zabiegu kosmetycznego

~Gniada Kasztanka

~Gniada Kasztanka

Słyszeliście o Custom Packach od Restylane? U mojej ulubionej kosmetyczki zagościły już na dobre, a spotkałam się z sytuacjami, że klientki same je przynosiły. Co to takiego? Zestawy jałowych akcesoriów jak rękawiczki, siatka na włosy i tak dalej, czyli jednorazowe przedmioty zapobiegające rozmaitym zakażeniom, coś w sam raz dla osób, które chciałyby maximum bezpieczeństwa podczas zabiegów. Znacie, korzystacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Annna83822a

~Annna83822a

Jak dwa tygodnie temu miałam powiększane usta kwasem to w gabinecie pani doktor miała właśnie takie zestawy Custom Pack od Restylane. Zrobiło to na mnie super wrażenie, bo otworzyła paczuszkę dopiero przy mnie. Opowiadała, że to nowość w sumie ale że świetnie się na tych zestawach pracuje, bo już wszystko spakowane i gotowe do zabiegu. Nie trzeba samemu kompletować.

~koprdg

~koprdg

Na stronie domowej jest tez platna, dozywotnia wersja osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwaReklamy z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.
Wejdz na polska strone domowaAdguardPoInformacje.

Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czysta trescia witryn.

~vwude4

~vwude4

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmoweDodatkiRozszerzeniaZeSklepuChrome(wyszukaj).NapisanychPierwotnieDlaDesktopowegoChrome.

najlepszymRozszerzeniemDoBlokowaniReklam,trackerow,antyblockerow,komunikatowCookiesiRODO, ale tylko w przegladarkach jest AdguardAdblocker3.x.x(po instalacji wlacz w opcjach wszystkie polskie i angielskie listy regul).

Na stronie domowej jest tez platna, dozywotnia wersja osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwaReklamy z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.
Wejdz na polska strone domowaAdguardPoInformacje.

Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czysta trescia witryn.
ExpertOdVirtualu,Derick:)

~Kokardkowa88

~Kokardkowa88

Custom Pack u kosmetyczki ? A z jakiej racji przepraszam bardzo ? Kosmetyczki sa od paznokci i innych zabiegów pielęgnacyjnych a nie od podawania np kwasu HA ! To może podawać tylko lekarz. I całe szczęście, ze to prawo się ma zmienic albo już się zmieniło. A Custom Pack od Restylane tak- mój lekarz tego używa, wszystko jest hermetycznie zamknięte.