Skocz do zawartości
Forum

kosmetyki mary kay


Gość lerkama

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem konsultantką, ale może trochę Ci pomogę, bo jakiś czas temu się tym interesowałam. Pewnie za jakiś czas wrócę do tematu, bo warunki wydają się bardzo sensowne, ale w tym momencie po prostu brakuje mi czasu na to, żeby nieco bardziej zaangażować się w pracę. Co konkretnie chcesz wiedzieć? Kosmetyki znam, używam i bardzo lubię, a takie produkty, najlepiej poleca się innym, bo wiadomo, że jest to szczere:)

Odnośnik do komentarza

Hmm... Tyle co na zestaw startowy. Wybierasz jaki chcesz, więc te koszty właściwie od Ciebie zależą. No ale nie ma się o co obawiać, bo nawet jeśli nie sprzedasz kosmetyków i stwierdzisz, że to nie jest zajęcie dla Ciebie to możesz je zwrócić i odzyskać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Gość Konsultantka
W dniu 23.06.2022 o 09:37, Gość Sabina napisał:

Szukam dodatkowego źródła dochodu i zastanawiałam się nad byciem konsultantką. Nie wiem czy jeszcze zaglądacie na forum, ale może ktoś z was mi podpowie czy to się opłaca i jak się za to zabrać?

Cześć, napisz do mnie , a postaram się rozwiać twoje wątpliwości ? Wszystko wyjaśnię i powiem swoją szczerą opinię

To mój email: julamk2022@o2.pl

Odnośnik do komentarza

To czy się opłaca to kwestia indywidualna. Znam dziewczyny, które się zapisały do Mary Kay, żeby mieć tańsze kosmetyki dla siebie i koleżanek czy rodziny, a znam też takie, które zrobiły z tego swoje główne zajęcie i zarabiają naprawdę niezłe pieniądze. W jednym i w drugim przypadku, moim zdaniem, warto ? Jak masz jakieś pytania, to pisz, postaram się pomóc.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...