Forum Uroda

Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

DojczeKartofel

DojczeKartofel

Witam wszystkich. Pisze w dość typowym i nietypowym pytaniem. Ostatnio natknęłam się na opinie w internecie o body wrappingu od vialise i zastanawiam się czy faktycznie działa. Sama mam dość porzadku cellulit jako pozostałość po ciąży. Tyle że ja już urodziłam ok. 1,5 roku temu a nogi zostały jak w trakcie ciąży. Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć na czym opiera się dokładnie ten body wrapping, jak go stosować, czy działa i ile trzeba czekać na zmiany? Będę ogromnie wdzięczna!

215037 dojczekartofel Kobieta, 28 lat, Słubice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

trelka_morelka

trelka_morelka

szczerze? Widziałam kila razy już opinie o tym vialise body wrapping ale jakoś nigdy nie miałam okazji go wypróbować. podłączam sie do pytania bo sama chętnie bym coś dobrego dołączyła do ćwiczeń, diety i masaży na cellulit. będę obserwowała wątek :p

215023 trelka-morelka Kobieta, 26 lat, Flombork
DojczeKartofel

DojczeKartofel

No właśnie też mnie bardzo mocno zastanawia bo ludzie bardzo chwalą ten vialise body wrapping ale lepiej pogadać z normalna osobą niż zawierzyć w w komentarze bez normalnej dyskusji. Mam nadzieję, ze ktoś się odezwie.

215037 dojczekartofel Kobieta, 28 lat, Słubice
~Corpere

~Corpere

U mnie brzuch,biodra już niech zostaną;)Ogólnie bardzo zaczęłam się interesować takimi tematami.Zauważyłam że lubię mieć cel i do niego dążyć (jakikolwiek,jak jeden osiągnięty lub nie to wymyslam kolejne)-wtedy ta cała ziemska krzątanina ma jakis sens:)
Ogólnie to próbowałam wielu kosmetyków i dzialanie jest zerowe tak wiec nie wiem czy ten również coś pomoże. Na pewno pomoze na nawilżenie skóry ale na odchudzenie? NIe sądze.... Zastanawiałam się bardziej nad kriolipolizą
https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/kriolipoliza

Kashmira

Kashmira

Jakie to jest okropne!!!!!!!!!!!! Przecież to jest reklama okropna. Dziewczyna konkretnie potrzebuje pomocy w udzieleniu jej odpowiedzi a jakieś szczury jej wysyłają byle co nie czytając do końca nawet jej postu reklamę. TFU!!!

Ja mam body wrapping z vialise. Co do Twoich pytań to:
1. Chodzi z tym wszystkim o to by pobudzić mikrokrążenie w skórze tak by skóra była bardziej ujędrniona, usunęła nadmiar wody, usuwała lipidy tzn. tkankę tłuszczową zbitą w gródki.
2. Stosowanie: nakładasz go 1-2 razy w tygodniu na około 50-60 minut, zawijasz się w tym czasie folią spożywczą i robisz co tam sobie chcesz w tym czasie. Po godzinie zmywasz z siebie ten kosmetyk.
3. U mnie działa dość fajnie i na jakieś efekty nie czekałam zbyt długo, bo wyszło ok. 1 - 1,5 miesiąca przy ćwiczeniach, diecie, masażach i wrappingu cellulit.

215068 kashmira Kobieta, 30 lat, Krzyż