Forum Uroda

Makijaż permanentny

~Bl4ckAng3l

~Bl4ckAng3l

Witam, poszukuję salonu w którym wykonam makijaż permanentny. Zależy mi na jak najlepszym efekcie, no i oczywiście komforcie i bezpieczeństwie. Dlatego szukam tylko renomowanych firm i gabinetów z doświadczeniem.
Dziękuję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zosia Pawlik

~Zosia Pawlik

Gdybym była na twoim miejscu wybrałabym centrum pigmentacji Newlooks w Warszawie. Posiadają oni sprzęt i pigment najwyższej jakości, a panie wykonujące makijaż indywidualnie podchodzą do każdej klientki. Mam znajomą, która robiła u nich usta i brwi i tak opisywała. Pozdrawiam

PatrycJa133

PatrycJa133

Osobiście wykonywałam oczy i róż pod policzkami i śmiało polecam, tak jak Pani wcześniej, salon Newlooks do makijażu permanentnego. Przed samym zabiegiem pani linergistka przeprowadziła wywiad w celach informacyjnych. Tam też dowiedziałam się zasad dotyczących higieny. Wszystko było bardzo profesjonalne. Sam zabieg bezbolesny, dostałam znieczulenie.
Końcowy efekt makijażu jest świetny, jedno z pierwszych wspomnień jakie mam to liczne pochwały od znajomych.
Także polecam, naprawdę fajna sprawa.

214274 patrycja133 Kobieta, 27 lat, Warszawa
~Bl4ckAng3l

~Bl4ckAng3l

Dziękuję, poczekam jeszcze na parę opinii i podejmę decyzję.

~Gośka44

~Gośka44

Jestem po makijażu permanentnym brwi u Pani Kasi w salonie Laser Delux w Łodzi. Bardzo jestem zadowolona, bo pomimo moich licznych obaw udało nam się uzyskać bardzo naturalny efekt. Polecam serdecznie, zwłaszcza że zabieg też nie był dla mnie bolesny.

~Bl4ckAng3l

~Bl4ckAng3l

@Gośka44

Pomimo tego iż do województwa łódzkiego mam bliżej niż do Warszawy, to salon pigmentacji od Newlooks bardziej mnie przekonuje. W internecie ma on mega pozytywne opinie i koleżanka z pracy również pozytywnie się na ich temat wypowiadała. Już kończę zbiórkę pieniędzy i niedługo umówię się na wizytę :)

~Kasiaaa3121

~Kasiaaa3121

A po co od razu permanentny? Każdy też ma inną urodę, więc oprawa oczu będzie inna i warto pomyśleć o zrobieniu sobie doklejanych rzęs, jak tylko się ma delikatne i rzadkie rzęsy. W tym salonie kosmetycznym exclusivelashes.pl da się znaleźć dobre kosmetyczki, które podpowiedzą i zrobią ładnie rzęsy. Można część dokleić sztucznych.

~Olganka

~Olganka

Polecam panią Aleksandrę w klinice dr legrand w krk, robiłam u niej brwi i efekt jest przepiękny. Nikt nie zauważył nawet ze to permanentny jest tak naturalnie zrobiony.

~Bl4ckAng3l

~Bl4ckAng3l

Uważam, że makijaż permanentny jest o wiele lepszą opcją niż codzienne malowanie np różu.
Dziś zadzwoniłam do salonu Newlooks i umówiłam się na wizytę. Niedługo tu wrócę i dam znać jak wyszedł makijaż. Może nawet wkleję swoje zdjęcie :)

PatrycJa133

PatrycJa133

Ooo fajnie, że wybrałaś salon z mojego polecenia. Bardzo dobry wybór nie zawiedziesz się :) Czekam na wiadomość jak ci poszło!

214274 patrycja133 Kobieta, 27 lat, Warszawa
~Bl4ckAng3l

~Bl4ckAng3l

Jestem po wizycie było super !
Zabieg był komfortowy, bezbolesny, oczywiście po nałożeniu znieczulenia. Pani która robiła mi makijaż była bardzo doświadczona, narysowała mi wstępnie makijaż i po paru korektach opartych o moje preferencje przystąpiła do wykonywania.
Efekt końcowy był świetny, ale jak dopiero w domu się zobaczyłam to było tylko takie WOW.
Naprawdę świetny wybór. Nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o salon Newlooks. Nie żałuję przebytych kilometrów i wydanych pieniędzy. Dzięki za polecenie!!

~Zosia Pawlik

~Zosia Pawlik

A wstawisz może zdjęcie? I co konkretnie robiłaś? Usta? Brwi?

~Bl4ckAng3l

~Bl4ckAng3l

https://i.imgur.com/meJi7ov.jpg

Brwi zrobiłam. W przyszłości chciałabym wykonać jeszcze usta.

~Zosia Pawlik

~Zosia Pawlik

O jak ślicznie! Masz też kreskę na rzęsach czy mi się wydaje?
W każdym razie bardzo ładnie, gratuluję

fitness_baba

fitness_baba

Cześć, ja polecam salon kosmetyczny w Warszawie, http://www.biotekpolska.pl/. Ja zrobiłam sobie taki makijaż na ustach i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo jeszcze można w tym salonie zrobić sobie kurs/szkolenie z makijażu permanentnego.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
~Julia Opr.

~Julia Opr.

Bardzo ładnie to wygląda. Jak się mają ceny w Newlooks w stosunku do innych ofert makijażu permanentnego?

~Zosia Pawlik

~Zosia Pawlik

Moim zdaniem najlepsza cena w stosunku do jakości. To powinno wystarczyć

~Oliwia Rosińska

~Oliwia Rosińska

Witam, czy salon Newlooks wykonuje też usługę usuwania makijażu permanentnego?