Forum Uroda

Biżuteria złota i srebrna

~Monia

~Monia

jaka biżutera dla 25 latki? podobają mi się złote kolczyki i bransolety - złoto zawsze modne i trzyma cene, ale kiedy zakładam złoty pierścionek czuje się jak meżatka bo złoto kojarzy mi się z obrączką i ślubem. Srebro znowu nie zawsze ma taki urok wiekszosc srebrnych pierscionkow wyglada jak taniocha z targu... co myslicie o złocie dla młodej osoby nie mężatki??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

ja lubię srebro zależy do jakiego ubrania ale srebro jest modne złoto faktycznie bardziej dla mężatek ale na rękach bo np. złote kolczyki są dobre w każdym wieku

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
ciekawska20

ciekawska20

To jak trzyma cenę to trzeba kupowac, bo kryzys mamy i nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nam kupić bułke za pierścionek :)

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 36 lat, Wrocław
~Guga23

~Guga23

zawsze możesz kupić białe złoto lub różowe...albo zainwestować w platynę. Ona jeszcze lepiej trzyma wysoki poziom.

Sonia

Sonia

biale złoto wyglada jak srebro nie widze roznicy

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 33 lata, Radom
~PaulinkaAAA

~PaulinkaAAA

ja lubie srebro złoto kojarzy mi się dla starszych babek!

~Welurka

~Welurka

białe złoto tak jak platyna czy srebro jest bardziej subtelne i delikatne...żółte złoto jest takie oczywiste i rażące w oczy.

~Oksanka

~Oksanka

złoto jest zawsze modne ja jestem zwolenniczką złota uwazam ze kazdemu pasuje i jest piekne

karolinexxx

karolinexxx

to fakt zloto jest zawse modne ale wlasnie bardziej cos symbolizuje - slub itp, zwlaszcza jesli chodzi o pierscionki bo np. kolczyki nie ale jakies obraczki czy pierscionki zlote to jednoznacznie kojarza sie z zareczynami

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 33 lata, Karolkowo
~Iryska

~Iryska

ja mam obrączkę z białego złota, zresztą pierścionek też. Owszem wielu ludzi się pyta czy to srebrne, ale uważam że obrączka ma być symbolem dla mnie. To mnie ma o czymś przypominać i coś dla mnie znaczyć. Nie lubię żółtego złota dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na białe.

aanielkaa

aanielkaa

ja lubie złoto ale jest bardziej oficjalne na jakies przyjecia, na codzien wole srebro, mniejsza szkoda jak zgubie ;)

17 aanielkaa Kobieta, 38 lat, Kraków
~Tośka

~Tośka

Ja tam wole srebro, może być oksydowane albo matowe. Ale wolę srebro niż złoto.

karolinexxx

karolinexxx

ostatnio widzialam duzo rzeczy takiego koloru jakby stare złoto brudne takie ciemne mnie sie nie podoba ale widze tego coraz wiecej

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 33 lata, Karolkowo
~Zaza

~Zaza

złoto oksydowane to pomyłka ale srebro moim zdaniem wygląda bardzo fajnie szczególnie przy gotyckiej albo stylizowanej na gotycką biżuterii.

Pomocna

Pomocna

dla mnie to wygląda trochę dziwnie, ale to zależy od biżuterii. Ja lubię srebro i białe zlotu. Z żółtym to czasami, zależy od biżuterii.

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 36 lat, Kielce
dadaaria

dadaaria

białego złota nie umiem odróżnic od srebra :/

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
~PawiePiórko

~PawiePiórko

a ja tam lubię każdą biżuterię nie zależnie od tego czy jest srebrna czy złota czy niklowana. Ważne by była oryginalna.

aanielkaa

aanielkaa

mnie sie nie pododba takie ciemne zloto i nie podoba mi sie jak ktos na kazdym palcu ma zloty pierscionek

17 aanielkaa Kobieta, 38 lat, Kraków
~Niteczka

~Niteczka

no to fakt pierścionek na każdym palcu to przegięcie, tak jakby ktoś chciał się pochwalić jaki to on jest bogaty... Obciach