Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie


Gość Sebastian31mdm

Rekomendowane odpowiedzi

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaG77

Polecam aplikację na telefon Skanerka do analizy skladu produktów spożywczych. Kiedyś miałam inna aplikacje ale produktów było mało w Skanerce jest ich mnóstwo i codziennie dodawane są nowe. Często tworzę swoje listy zakupów i sprawdzam w jakim sklepie jest dostępny produkt i jaka jest jego cena.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Niemoja, ale droga i niezbyt oświecona kobieto, bez pracy nie ma kołaczy.
Polecam
www.vademecum-zdrowia.cba.pl
tam znajdziesz artykuł pt. Chudnij bez wyrzeczeń. Zastosuj się do wskazówek a będziesz laska nebeska.
A tak humorystycznie, to na dobrą sylwetkę trza spełnić kilka warunków:
1.taniec
2.gimnastyka
3.pływanie
4.seks

Odnośnik do komentarza

Właśnie również zastanawiam się nad zmianą nawyków żywieniowych by trochę zrzucić. Znajoma poleciła mi bym poczytała na temat nasion chai i nawet takie znalazłam w sieci https://naturalniezdrowe.pl/superfoods/143-nasiona-chia-1kg-naturalnie-zdrowe-5902721170374.html i zastanawiam się czy sobie ich nie zacząć kupować. Wy wiecie coś na ich temat? Na prawdę wspomagają pracę organizmu?

Odnośnik do komentarza
Gość Kingas34

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 34-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że jak sie odchudzać to dieta i ćwiczenia, chyba kazdy o tym wie że bez tych dwóch rzeczy nie będzie efektów. Owszem sa suplementy diety ale nie odchudzają a wspomagają odchudzanie. No niektórzy myla te pojęcia. Ja ostatnio czytałam o Hydrominium https://zyj-zdrowiej.pl/hydrominum-skuteczne-odchudzanie-i-usuwanie-wody/ który wspomaga odchudzanie jak również usuwa nadmiar wody w organizmie.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo dieta i trening są najważniejsze. Nie ma na rynku cudownych tabletek, które po zażyciu zredukują waszą wagę o kilka kg. Niektóre suplementy mogą jednak znacznie wspomóc nasze wysiłki. Polecam zapoznać się z opisem i składem, jest to nowy na rynku produkt na odchudzanie dla kobiet od PillBerry. Ja mam za sobą dwumiesięczną kurację i jestem bardzo zadowolona, zrzuciłam 7kg trzymając dietę i jeżdżąc do drugi dzień na rowerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...