Skocz do zawartości
Forum

Strialys na cellulit - czy działa?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :) Piszę w sprawie swojego promu, który pojawił się wraz z braniem tabletem antykoncepcyjnych. Wiem, ze nie jestem jakaś najmłodsza, ale postanowiłam, ze zacznę je brać i niestety, ale waga się podniosła i teraz pojawiło się kilka.... centymetrów więcej tu i ówdzie i niestety skóra nie wytrzymała, więc pojawiły mi się rozstępy. Siedziałam kilka dni i szukałam jakiś sposobów na bruzdy, ale po w sumie przyszła moja siostra, która przy ciąży stosowała strialys. Poczytałam trochę opinii, ale nie wiem czy im do końca wierzyć. Czy używałyście może tego kremu? Może wiecie czy uczula? Będę wdzięczna na wszystkie opinie i pomoc. Pozdrawiam! :)

Hello there! :)

Odnośnik do komentarza

Czyli tak po dwóch tygodniach było widać u Ciebie zmianę? Całkiem szybko! Tzn. ja wiem, że nie będą to jakieś wielkie zmiany, ale mam nadzieję, ze powoli do przodu się tego wszystkiego pozbędę. A jeżeli moge jeszcze mieć do Ciebie pytanie to gdzie można kupić ten krem gdzieś stacjonarnie? Bo już kilka sklepów obeszłam i nigdzie to nie widziałam. Ta firma ma swoje własne jakieś salony albo wysepki?

Hello there! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...