Skocz do zawartości
Forum

Szkolenie - makijaż permanetny - Warszawa


Gość Aleksandra96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra96

Witam, szukam szkoleń z zakresu makijażu permanentnego, planuję zostać linergistką, tak jak moja znajoma. Ona nauczyła się fachu po znajomości w dużej firmie, ja próbowałam się tam dostać, ale niestety za wysokie progi.
Interesuje mnie ta praca, ponieważ - tak jak mówi moja koleżanka - jest dobrze płatna i daje satysfakcję, tak, makijaż to zawsze była moja pasja.
Interesują mnie okolicę Warszawy. Jeżeli ktoś jest w stanie polecić mi jakiś kurs byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra96

No witam, jestem po skończonym kursie właśnie i cóż mogę napisać. Wybrałam ofertę firmy Newlooks permanent makeup i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.
Wybrałam kurs makijażu permanentnego OPTIMUM. Trwało ono 10 dni i po tym czasie jestem w stanie powiedzieć, że jestem gotowa do wykonywania zawodu. Mnóstwo godzin praktycznych to coś czego się nie spodziewałam, myślałam, że będzie sporo teorii, ponieważ nie jest to jakaś super łatwa branża.
Warto wspomnieć jeszcze o profesjonalnym sprzęcie i trenerach - bardzo życzliwi ludzie.
Szczerze to jestem usatysfakcjonowana w 100% i jestem pewna, że moje wydane pieniądze się nie zmarnowały.

Odnośnik do komentarza
Gość Nataila4

Ja makijaż wykonywałam w Newlooks, tam gdzie ty kurs. Bardzo dobra firma, pełen profesjonalizm, a makijaż podobno najlepszy w całym Mazowieckim.
Makijaż trzyma się do dziś w idealnym stanie.
Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliie

Jeśli chodzi o szkolenie z makijażu permanentnego polecam akademię
Nouveau Contour. Rewelacyjne instruktorki, podoba mi się to że uczą tu nowoczesnych technik autorskich-  nano ombre, nano lips, nano insta brows (nowa modna technika). Rewelacja, praca na najlepszych produktach, warto

Odnośnik do komentarza

Oj tak, jeśli chodzi o szkolenie dla linergistek , profesjonalne zdecydowanie polecam Nouveau Contour .  Trenerki super, super wiedze przekazują, techniki autorskie. Bardzo dobre tu mają szkolenia, już planuję następne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...