Forum Uroda

Zakupy w internecie - Ligari opinie

~Dorotkaaa

~Dorotkaaa

Dobry wieczór forumowiczki :)

W poszukiwaniu fajnych sklepów, które mogą pomóc mi powiększyć moją szafę natrafiłam na sklep internetowy Ligari.
Sklep posiada interesujący asortyment oraz atrakcyjne ceny, które bardzo zachęcają klienta.

Jako, że znam przysłowie bezpieczny zawsze ubezpieczony to chciałabym zapytać Was czy macie jakieś pozytywne/negatywne wspomnienia z tą firmą? Jak wygląda obsługa klienta i realny czas dostawy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~krakowska_smoczyca

~krakowska_smoczyca

Według mnie jakość kurtki, którą zamówiłam z Ligari była dobra jeśli mówimy o tym przedziale cenowym. Jedynie z czego nie jestem zadowolona to zachowanie kuriera ale to prawdopodobnie nie zależy od sklepu.

~Jagódka23

~Jagódka23

Nie wiem czy to odpowiednie forum na zadawanie tego typu pytań ale w każdym razie sklep sprawdziłam. Nie mam żadnych negatywnych wspomnień z tą firmą. Najważniejsze, że produkt doszedł cały, jakość była na dobrym poziomie.
Co do obsługi klienta to się nie wypowiadam bo nie miałam okazji korzystać.

~Anielica1

~Anielica1

Napiszę krótko - oglądałam, zamówiłam, otrzymałam i jestem zadowolona więc polecam. Tylko nie nastawiaj się na to, że otrzymasz za taką cenę bóg wie co :)

~olamolaa

~olamolaa

kurcze trudno mi powiedzieć czy wszystkie produkty będą takie same ale zamówiłam płaszcz i mi odpowiada więc pewnie na wiosnę znowu coś sobie kupię w Ligari.

~Łiskasek

~Łiskasek wpis edytowany

Ja połasiłam się na jedną kurtkę i nie żałuje. Obecnie czekam jeszcze na płaszcz z tego sklepu (Ligari) i mam nadzieję, że jakość będzie tak samo dobra. Jak paczka przyjdzie to postaram się dać znać jak wygląda sprawa.