Skocz do zawartości
Forum

Zakupy w internecie - Ligari opinie


Gość Dorotkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorotkaaa

Dobry wieczór forumowiczki :)

W poszukiwaniu fajnych sklepów, które mogą pomóc mi powiększyć moją szafę natrafiłam na sklep internetowy Ligari.
Sklep posiada interesujący asortyment oraz atrakcyjne ceny, które bardzo zachęcają klienta.

Jako, że znam przysłowie bezpieczny zawsze ubezpieczony to chciałabym zapytać Was czy macie jakieś pozytywne/negatywne wspomnienia z tą firmą? Jak wygląda obsługa klienta i realny czas dostawy?

Odnośnik do komentarza
Gość krakowska_smoczyca

Według mnie jakość kurtki, którą zamówiłam z Ligari była dobra jeśli mówimy o tym przedziale cenowym. Jedynie z czego nie jestem zadowolona to zachowanie kuriera ale to prawdopodobnie nie zależy od sklepu.

Odnośnik do komentarza
Gość Jagódka23

Nie wiem czy to odpowiednie forum na zadawanie tego typu pytań ale w każdym razie sklep sprawdziłam. Nie mam żadnych negatywnych wspomnień z tą firmą. Najważniejsze, że produkt doszedł cały, jakość była na dobrym poziomie.
Co do obsługi klienta to się nie wypowiadam bo nie miałam okazji korzystać.

Odnośnik do komentarza
Gość Łiskasek

Ja połasiłam się na jedną kurtkę i nie żałuje. Obecnie czekam jeszcze na płaszcz z tego sklepu (Ligari) i mam nadzieję, że jakość będzie tak samo dobra. Jak paczka przyjdzie to postaram się dać znać jak wygląda sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...