Skocz do zawartości
Forum

Prezent na urodziny dla teściowej


Gość werka

Rekomendowane odpowiedzi

jestem mężatką niecały rok, za 3 tygodnie sa urodzodziny mojej tesciowej, pierwsze urodziny, na ktorych bede jako synowa. chcialabym jej kupic prezent najlepiej cos z bizuterii, ale nie mam pojecia co. zstanawiam sie nad zlotym lancuszkiem na reke albo zlotymi kolczykami, poniewasz tesciowa pracuje w branzy biznesowej, jest kobietta aktywna, elegancka, wiem ze lubi zloto i prostote, jak myslicie na co sie zdecydowac i czym sie kierowac aby nie wypasc na lizuske ale tez nie na skapa osobe??

Odnośnik do komentarza

kup jej coś skromnego ale nie nazbyt taniego wybierz środkową półkę, wiele kobiet leci ze złotem do jubilera aby wycenił ile to jest warte wiec cene i tak moze poznac a jak wezmiesz cos skrmnego t wyjdie ze nie chcesz pokazywac ze to drogie le swoje kosztowalo wiec mysle ze tak mozesz zrobic

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza
Gość PannaPomocna

Teściowej na pewno spodobałby się jakiś dodatek do torebki, coś z galanterii. Każda kobieta w srednim wieku zwraca szczególną uwagę na takie rzeczy. No i też bardzo lubią jak wszystko co posiadają jest ze skóry. ;) Dlatego mogę doradzić tę stronę http://www.manufakturadragon.pl/ z np. portfelami czy kosmetyczkami skórzanymi. Różne kolory, także można coś wybrać :)

Odnośnik do komentarza

Możesz też kupić zestaw maseczek zluszczających do rąk byOlie, w zestawie są 3 maseczki, są ładnie zapakowane a co najważniejsze suepr działają, sama ich używam dosyc często i moe dłonie wyglądają bardzo dobrze, skóra jest delikatna, skończył mi sę problem przerastających skórek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...