Forum Uroda

Prezent na urodziny dla teściowej

~werka

~werka

jestem mężatką niecały rok, za 3 tygodnie sa urodzodziny mojej tesciowej, pierwsze urodziny, na ktorych bede jako synowa. chcialabym jej kupic prezent najlepiej cos z bizuterii, ale nie mam pojecia co. zstanawiam sie nad zlotym lancuszkiem na reke albo zlotymi kolczykami, poniewasz tesciowa pracuje w branzy biznesowej, jest kobietta aktywna, elegancka, wiem ze lubi zloto i prostote, jak myslicie na co sie zdecydowac i czym sie kierowac aby nie wypasc na lizuske ale tez nie na skapa osobe??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Guga23

~Guga23

może jakaś delikatna złota bransoletka, albo łańcuszek. Prezent dyskretny i będzie mogła go nosić na wiele okazji

~werka

~werka

przeciez pisze ze z bizuterii najlepiej, zadnych porfeli!! chyba narazie to ten łancuszek albo bransoleta tylko nieiem czy skromniejsze czy grubsze czy jakie?

fijolek

fijolek

Sama wiesz czy woli skromniejsze czy takie grubsze i kup coś co pasuje do jej stylu. A może broszkę?

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 31 lat, Łódź
~Pomocna

~Pomocna

a może zegarek na bransoletce? Są takie z biżuteryjnym paskiem i tarczą.

~werka

~werka

no może ten zegarek jest dobrym pomyslem co do broszki to nie widzialam zeby kiedykolwiek nosila ale moze nie nosi bo nie ma - super pomysly dzieki dziewczyny!

Asioook

Asioook

ja bym kupiłam zawieszkę z łańcuszkiem. Jest tyle do wyboru.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 29 lat, Kraków
dadaaria

dadaaria

kup jej zawieszke laleczke voodoo jako przestroge :D

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
aanielkaa

aanielkaa

hahaha nie prowokuj teściowej ;) zegarek z bransoletką moze byc :)

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
Iskra

Iskra

ja dla swojej teściowej kupiła bym komplet np bransoletka plus kolczyki albo klipsy. takie 2 w jednym

14 iskra Kobieta, 31 lat, Lublin
karolinexxx

karolinexxx

kup jej coś skromnego ale nie nazbyt taniego wybierz środkową półkę, wiele kobiet leci ze złotem do jubilera aby wycenił ile to jest warte wiec cene i tak moze poznac a jak wezmiesz cos skrmnego t wyjdie ze nie chcesz pokazywac ze to drogie le swoje kosztowalo wiec mysle ze tak mozesz zrobic

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
~Rubinowa

~Rubinowa

a może bilet lotniczy na Grenlandię w jedną stronę - niech sobie mamusi odpocznie:P

~Oksanka

~Oksanka

hahahahha dobre :P ale wiesz narazie niech spróbuje po dobroci :P