Skocz do zawartości
Forum

Ubranie na oficjalne zaręczyny


Gość Angela

Rekomendowane odpowiedzi

Zaręczyłam się z moim narzeczonym gdy byliśmy na wakacjach w Paryżu. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu! Po powrocie do Polski chcemy zorganizowac oficjalne zaręczyny dla naszych rodziców. Planujemy wynająć salę w restauracji, zjeść kolację w trakcie której mój ukochany poprosi o moja rękę moich rodziców. Bardzo się stresuję i przeżywam tę sytuację. Panikuję, choć ma to miec miejsce dopiero za dwa tygodnie. Nie mam pojęcia w co się ubrać czy w sukienkę wieczorową czy coś skromnego - nie mam pojęcia!! Nie wiem czy czesac włosy u fryzjera czy sama w domu po prostu jestem tak przerazona, że boję się tam iść!!! Proszę doradźcie mi jak mam wygladać w ten dzień, co najlepiej powinnam ubrać, jakie dodatki, jakie włosy... HELP!!!!!

Odnośnik do komentarza

a ja bym założyła jasną, delikatną sukienkę, włosy ułożyłabym naturalnie ( nie tam żaden kok) do ego delikatna biżuteria, szpilki i mała torebeczka. Jedyne w co bym zainwestowała to paznokcie, o Twoje dłonie będą w centrum, jak tylko założysz pierścionek.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj kupiłam ciemnobordową sukienkę na jedno ramie z długim rękawem drugie ramie gołe cała gładka tylko na tym ramieniu z rekawem jakby po skosie koronka wiec nie bede brala nic na szyje tylko jakies skromne kolczyki rajstopy i ladne buziki mysle ze w tym pojde tylko zastanawiam sie czy cos narzucic na ramiona jak sie spokamy dopieor potem ostatecznie zdjac??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...