Skocz do zawartości
Forum

Zabieg powiekszania ust w Gliwicach


Gość hermene

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Arte Clinic:
https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/nawilzenie-powiekszenie-modelowanie-ust
Poprzez podanie preparatów kwasu hialuronowego Twoje usta zostaną powiększone lub skorygowany czy też uwydatniony zostanie ich kształt. Wypełniacz wypełni przestrzeń w czerwieni wargowej oraz bezpośrednio tuż przy niej. Zawsze wykonuj ten zabieg u lekarza! Nie polecam zapisywania sie do kosmetyczki po byle jakim kursie, bo taka osoba może Ci zrobić krzywdę i nie będziesz zupełnie zadowolona z efektu zabiegu. W dodatku będą mogly pojawić się komplikacje.

Odnośnik do komentarza
Gość Maliwna Gtryu

Zawsze miałam bardzo wąskie usta i dlatego zdecydowałam się na zabieg powiększenia ich za pomocą botoxu. Jestem już po zabiegu i wyglądają super , bardzo ładnie ma zrobione , równy kształt i odpowiednia wielkość. Zabieg robiłam w Magnopere
i polecam

Odnośnik do komentarza

Nie powiekszałam tutaj akurat ust lecz w katowicach. Efekt taki jak chciałam plus to mi sie podobało, że super higiena tutaj była. Lekarz widziałam, ze jakiś zestaw przy mnie otwierał, gdzie był czepek, rekawiczki. Custom Pack chyba z jakimś napisem restylane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...