Skocz do zawartości
Forum

Gabinet medycyny estetycznej w Gliwicach


Gość Marilstte

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiakasia39

Polecam Ci arte Clinic. https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna Jestem bardzo zadowolona z ich usług. To najlepszy instytut medyczny w okolicy. Wszystkie usługi są wykonywane z wielką starannością. Ludzie tam pracujący to czysty profesjonalizm oraz dbałość o potrzeby. Oferowane zabiegi są wykonywane na najnowszym sprzęcie. Wszystko jest oczywiście estetyczne i ładne.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie znam żadnego ;) Bo mieszkam w Katowicach, a Gliwicach tylko pracuję ;) Zwracajcie uwagę na kompetencję danego lekarza oraz to jak zachowana jest higiena. Są teraz takie fajne zestawy jak Custom Pack od Restylane. dla lekarzy, który jest hermetycznie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela881

jeżeli chodzi o Gliwice to bardzo dobrym gabinet Magiczna Klinika. Nie wiem tylko co chcecie robić. Na pewno pracują panie na bardzo dobrych preparatach jak Juvederm czy StylageM. To jeśli chodzi kwasy hialuronowe. Ja miałam powiększane usta Juvedermem, siostra StylageM. bardzo dobra cena i do tego profesjonalni lekarze.

Odnośnik do komentarza
Gość KlaudiaOpara
W dniu 13.02.2020 o 13:20, Gość Gabriela881 napisał:

jeżeli chodzi o Gliwice to bardzo dobrym gabinet Magiczna Klinika. Nie wiem tylko co chcecie robić. Na pewno pracują panie na bardzo dobrych preparatach jak Juvederm czy StylageM. To jeśli chodzi kwasy hialuronowe. Ja miałam powiększane usta Juvedermem, siostra StylageM. bardzo dobra cena i do tego profesjonalni lekarze.

Hej, własnie widziałam na ich profilu na Fb ?  rzeczywiście ceny bardzo korzystne. Usta bym sobie powiększyła kwasem. Z efektów myślę, ze bardziej Juvederm. No i botoks na lwią zmarszczkę i musze powiedzieć, ze cena tutaj również jest mega spoko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...