Skocz do zawartości
Forum

liposukcja


Gość adrianna889

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrianna889

Chce zrobic liposukcje. Wszyscy sie smieja. Albo wprost nie powiedza. myslicie ze to dobry pomysl, czy nic mi sie nie stanie? Bede musiala sama przejsc ta operacje i nikt mnie nie odwiedzi i stad bardzo sie boje. Boje sie wydania mnostwa pieniedzy na to, a raczej kredytu. Ale wyglad jest bardzo wazny. Niestety dieta i cwiczenia sie nie sprawdzaja. Czy to dobry pomysl? Mysle ze nie, ale powinnam zadbac o siebie i byc szczesliwa, a z tym nagromadzonym tluszczykiem nie wygram dieta i cwiczeniami.

Odnośnik do komentarza
Gość Anka K3434

Ja robiłem zabieg liposukcji body jet u dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie i bardzo dobrze ten zabieg wyszedł. Po zabiegu juz widać , ze mój obwód w talii się zmniejszył. Oczywiście po zabiegu potrzebne są ćwiczenia aby to wszystko wspomóc, ale warto było.

Odnośnik do komentarza

Znalezienie dobrego salonu urody, który zajmuje się liposukcją jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to polecam wam wybrać się do Anny Łączewskiej, która prowadzi swoje studio na ulicy Chodźki. Tam sama przechodziłam zabiegi liposukcji i teraz wyglądam znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mnie niestety po ciąży ciężko jest powrócić do swojej poprzedniej sylwetki, mam dosyć duży problem z moim brzuchem. Nawet zastanawiam się nad tym by zapisać się na liposukcję i plastykę powłok brzusznych tylko jednak ważne jest by znaleźć sprawdzoną klinikę. Słyszałam sporo dobrego na temat Olmedical, dodatkowo pracują tutaj osoby posiadające duże doświadczenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...