Skocz do zawartości
Forum

Botoks czy ktoraś z Was miała?


Gość marinella466

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam się zapisać jeśli masz:
zmarszczki na czole – poprzeczne i pionowe zlokalizowane pomiędzy łukami brwiowymi
kurze łapki
zmarszczki dolnej powieki oka
zmarszczki nad górną wargą- zmarszczki palacza
zmarszczki na szyi
oraz podnoszenie opadających kącików ust

Jeśli chodzi o efekt działania to wszystko zalezy od miniki:
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/jak-dlugo-dziala-toksyna-botulinowa/

Zwykle utrzymuje się do pól roku. Sama robiłam na zmarszczki na czole i jestem osobiscie zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej zdecydować się po prostu na kwas hialuronowy? W ogóle to najlepiej przejść się do lekarza medycyny estetycznej, porozmawiać z nim by dobrał odpowiednią metodę wypełniania zmarszczek. mi polecono wypełnianie zmarszczek na czole czy przy oczach , kwasem Restylane. Efekt jest naturalny, sam preparat jest juz 20 lat na rynku i zostało nim przeprowadzonych 30 mln zabiegów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Iwonka22

Botoks to raczej mi się kojarzy, ze jest dobry na tzw lwią zmarszczkę. Na pewno nie na bruzdę nosowo wargową ( tak mi się wydaję, bo zmienia trochę mimike wtedy, tak mi kiedyś mówiła jedna kosmetolog) . Co do kwasów to tez jestem po takim wypełnianiu i spoko. Równiez restylane. miałam dolinę łez wypełniana i zmarszczki wokół oczu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam wykonany zabieg, konretnie w tej klinice w Katowicach:
https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Jestem zadowolona bo efekt wygląda naturalnie. Jeśli chodzi o miejsca w które stosuje się botoks to są to:
*zmarszczka pionowa gładzizny na czole nazywana lwią zmarszczką,
*zmarszczki poziome czoła,
*zmarszczki zlokalizowane wokół oczu tzw. kurze łapki,
*zmarszczki powieki dolnej,
*zmarszczki grzbietu nosa czyli królicze,
*zmarszczki promieniste dookoła ust nazywane zmarszczkami palacza,

Odnośnik do komentarza

Chciałam bardziej zlikwidować swoje drobne zmarszczki an twarzy i znakomitym zabiegiem okazał się kwas hialuronowy Croma. Super preparat jak chodzi o wypełnianie zmarszczek. Zabieg robiłam mi dr Magdalena Tyc Tyka w klinice MTT Estetica w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Botoksu nie miałam, aczkolwiek słyszałam, że  jest bardzo w porządku na lwią zmarszczkę ?  poza tym jeszcze jeśli chodzi o wampirzy lifting to miałam taki zabieg w Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie.  zefekt ? Spektakularny.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robiony botoks w WellDerm w Warszawie i mogę ich śmiało polecić. Cenowo opłaca się super, do tego na konsultacji omówiono ze mną jak będzie przebiegał zabieg, który był wykonywany przez lekarza z doświadczeniem, a moja lwia zmarszczka zniknęła w końcu :). Efekt jest cudowny, bardzo mi się podoba i na pewno będę jeszcze powtarzała ten zabieg, polecam. 
 

Odnośnik do komentarza

Miałam, polecam – twarz jak nowa, kilka lat mniej tak na oko, a radość z życia niesamowita!! Mam 50 lat i jestem zachwycona, że nie wyglądam na tyle. Zawsze o siebie dbałam, dużo ćwiczę, staram się jeść zdrowo, ale czasem ciężko wygrać ze zmarszczkami. W mojej walce wsparli mnie w AME Ursynów, bardzo polecam. Nie bolało, nie było żadnych powikłań.

Odnośnik do komentarza
Gość kalissi
W dniu 3.05.2021 o 13:51, Gość olaja napisał:

Ja chodzę na botoks do Kliniki Sfera w Warszawie, https://www.klinikasfera.pl/. Obecnie można zrobić zabieg w bardzo okazyjnej cenie, od 350 zł, jak na Wawę to naprawdę super oferta, a dr Migała to doświadczony i kompetentny lekarz medycyny estetycznej ?

Bardzo dobra klinika i wspaniały pan doktor Migała - szczerze polecam! Naprawdę wspaniała opieka lekarska i pewność, że efekt będzie naprawdę estetyczny ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...