Forum Uroda

Adwokat czy radca prawny do rozwodu

~semiilla

~semiilla

Witam, chcę zasięgnąć porady prawnej dotyczącej rozwodu. Jaka jest różnica pomiędzy radcą prawnym a adwokatem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~sisski

~sisski

Adwokat ma możliwośc wystepowania w sądzie w sprawach karnych czego nie moze radca. W przypadku rozwodu wiele osób jednak korzysta z pomocy radcy prawnego.Głównie jeśli ma wątpliwości natury prawnej. zastanawia się na czym polega rozwód z orzeczeniem o winie, albo w jaki sposob sa ustalane alimenty.
Zerknij sobie tutaj:
http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2131:adwokat-czy-radca-prawny-jakie-maja-kompetencje&Itemid=495

Na stronie jest artykuł, który wyjasnia róznice pomiędzy tymi dwiema specjalizacjami.

~Pyra

~Pyra

No po prostu radca prawny to tylko doradca. Nie pójdzie Cię bronić w sądzie ani nic z tych rzeczy. Adwokat ma najwięcej możliwości, praktycznie może załatwić wszystko. Moim zdaniem dobrze jest od razu sięgnąć po pomoc adwokata, by nie trzeba było płacić niepotrzebnie radcy, jak i tak pewnie będziesz potrzebowała obrońcy. A jeżeli szukasz kogoś dobrego to mogę doradzić pana Mateusza Szymkowiaka. Stacjonuje on w Katowicach i Bielsko-Białej. Czy potrzebujesz adwokata do rozwodu, czy sprawy karnej to on na pewno pomoże.

elabarbara

elabarbara

Na Twoim miejscu na początek poszukała bym Ranking Adwokatów jest to ranking najlepszych prawników w całej Polsce. Strona jest bardzo często polecana ze względu na bardzo dobrą ofertę, profesjonalizm, ale również przez to że na ich stronie można zasięgnąć darmowej porady online. Uważam, że jest to całkiem fajna opcja

189736 elabarbara Kobieta, 41 lat, kraków
~vannea

~vannea

Jeżeli rozwód odbędzie się bez porozumienia stron to adwokat będzie niezbędny. Ja pomoc przy rozwodzie otrzymałam od http://www.zubrzyckaadwokat.pl/ Jeżeli mieszkacie w okolicach Chorzowa to polecam wam zajrzeć na ich stronę.