Skocz do zawartości
Forum

Krem antycellulitowy?


Gość Mariiis33

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!!
Idzie co prawda jesień, ale zauważyłam w wakacje u siebie cellulit. Wcześniej nie zwróciłam chyba na niego po prostu uwagi... Chciałabym zająć się nim, aby na wiosnę i kolejne lato nie musieć się już martwić. Dlatego chciałam Was zapytać jakich używacie kremów na cellulit? Skończyłam właśnie opakowanie kremu z Bielendy, ale ich kosmetyki mi nie podchodzą skóra mnie po nim lekko swędziała. Podejrzewam, że to alergia, dlatego szukam kremu w miarę możliwości z naturalnym składem, ale nie wiem czy takie istnieją.
Byłabym wdzięczna za pomoc :*

Odnośnik do komentarza

A myślałaś o tym, żeby spróbować czegoś domowej roboty? Jeżeli chodzi o peelingi to na necie masz pelno przepisow, do tego sa rozne zabiegi typu zimnego i cieplego prysznica, dieta na detoks itd.

A jezeli chodzi o krem na cellulit to jak juz koniecznie chcesz to poszukalabym po prostu czegos o naturalnym skladzie jako uzupelnienie pozostalych dzialan.

Odnośnik do komentarza
Gość Pinacoladia

mnie kremy jakoś nie przekonują, używałam kilku i nie widziałam efektów. Na pewno mi pomagają ćwiczenia na pośladki i górne partie nóg. Staram się tez odpowiednio nawadniać i nie jeść śmieciowych rzeczy :) Używam też Zabłockiej soli algowo termalnej do kąpieli i peelingów. Fajnie nawilża, odświeża i faktycznie widzę po kąpieli delikatne ujędrnienie. Za cellulit trzeba się zabrać kompleksowo, sam krem da raczej mizerne efekty.

Odnośnik do komentarza

Kremy to stanowczo za mało. Trzeba mocniej podziałać. Polecam zabiegi vela, miałam cała serie na uda. Efekt jest bardzo dobry, skóra wygładzona i taka mega napięta. Zabiegi robiłam w kliniće dr legrand, nic nie boli tylko się czuje takie przyjemne ciepło.

Odnośnik do komentarza

U mnie zaskakujące dobre efekty daje Cynamonowy Balsam Carbomedicus, na stronie apteki internetowej wapteka go znalazłam. Jego działanie polega na rozgrzaniu skóry. Tylko zaznaczam, że nie to że raz posmaruję i już czary mary wszystko znika. Tak to nic nie działa raczej, ale w połączeniu z aktywnością fizyczną i też z masażami naprawdę jest różnica.

Odnośnik do komentarza

~Tania567
Kremy to stanowczo za mało. Trzeba mocniej podziałać. Polecam zabiegi vela, miałam cała serie na uda. Efekt jest bardzo dobry, skóra wygładzona i taka mega napięta. Zabiegi robiłam w kliniće dr legrand, nic nie boli tylko się czuje takie przyjemne ciepło.

Ile robiłaś zabiegów i dało to trwałe efekty?

Odnośnik do komentarza
Gość Mariiis33

~Tarta
A myślałaś o tym, żeby spróbować czegoś domowej roboty? Jeżeli chodzi o peelingi to na necie masz pelno przepisow, do tego sa rozne zabiegi typu zimnego i cieplego prysznica, dieta na detoks itd.

A jezeli chodzi o krem na cellulit to jak juz koniecznie chcesz to poszukalabym po prostu czegos o naturalnym skladzie jako uzupelnienie pozostalych dzialan.

A jak to jest z tymi naturalnymi kremami? Jak skutecznosc? Gdzie i jaki powinnam kupic? Maseczek domowych raczej nie chce bo nie mam czasu się z tym bawic wracajac do domu z pracy :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...