Skocz do zawartości
Forum

Krem na rozstępy


Jokerka 1010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tamarapluskarz

Same kremy raczej nie pomaga. Tez mam rozstepy na udach i dopiero zabieg laserowy pomógł, w sumie seria chyba 6 zabiegów. Mam taka wygładzona skórę i praktycznie te rozstepy nie są już widoczne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość Seenioritaa

wczoraj w drodze z pracy słyszałam jakąś audycję w radiu, że kobiety po ciąży na rozstępy stosują ziołowe kremy, na bazie roślin o właściwościach regenerujących, i niestety dobry krem na rozstępy musi kosztować więcej niż kilka a nawet kilkadziesiąt złotych...

Odnośnik do komentarza

dobry kosmetyk to naturalny kosmetyk, bez chemii, ziołowy i tym samym NIESZKODLIWY. Te olejki i kremy często mają w sobie parafinę, dlatego trzeba uważać żeby nie było jej w składzie kosmetyków. Ja ostatnio czytałam o strialys i widziałam, że miał dobry skład i myślę, że warto celować w ten produkt albo znaleźć podobny. ostatnecznie można też zrobić krem na bazie masła shea i kapsułek z witaminą a i e.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny SZOK! ostatnio byłam w aptece i pani mi wymieniła wszystkie maści na rozstepy i były tam min. fiszen czy jakoś tak i inne, ale ponoć dobry jest ten vaaporub mietowy do nosa ! Ale najlepsze było dopiero potem, stala za mna jedna kobieta i ona do tej aptekarki ze te masc wszystkie sa g* warte bo sa tanie i powiedziala ze ostatnio kupila krem za 100zł i on "rozpuscil" jej rozstepy! ja nie wiem czy to wsztstko jest prawda, ale bylam zszokowana bo przeciez tak trudno jest je usunac ! ale odkrylam ze o wiele lepiej kupic ten krem w zestawie wychodzi 40 zł taniej ! https://strialys.pl/sklep/ jak ktoras chetna to prosze o PILNY kontakt, bo chcialabym zamowic moj emajl: bozenamyszko87@onet.pl

Odnośnik do komentarza

~Tamarapluskarz
Same kremy raczej nie pomaga. Tez mam rozstepy na udach i dopiero zabieg laserowy pomógł, w sumie seria chyba 6 zabiegów. Mam taka wygładzona skórę i praktycznie te rozstepy nie są już widoczne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

A jak wyglądają takie zabiegi?

Odnośnik do komentarza

Niestety ale w sytuacji jeśli rozstępy już się pojawią na skórze, stosowanie kremów nie ma większego sensu oraz nie spowoduje ich zmniejszenia się. Kremy nie mają wpływu na włókna kolagenowe, które ulegają przerwaniu.

W tej sytuacji mogą pomóc jedynie zabiegi laserowe, ewentualnie karboksyterapia.

https://ego-medspa.pl/ Ego Kosmetyka & SPA
ul. Grzegórzecka 67C 31-559 Kraków
NIP: 6771916786 tel.:+48 508 029 577
mail: recepcja@ego-medspa.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...