Forum Uroda

Krem na rozstępy

Jokerka 1010

Jokerka 1010

Dziś rano podczas smarowania ciała balsamem zauważyłam takie podłużne paski przypominające rozstępy. Strasznie to wygląda :(:( To chyba przez moje skoki wagi (biorę leki na tarczycę). Polecicie mi jakiś dobry krem na rozstępy? Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.

• krem-na-rozstepy_7592.jpg
202366 jokerka-1010 Kobieta, 28 lat, Sopot

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MagdalenaKatowice

~MagdalenaKatowice

hmm wyglądają na "stare" rozstępy. Ciężko będzie Ci je usunąć, ale zawsze warto próbować. Moja kuzynka używała kiedyś kremu na rozstępy z bluszczem, nazwy nie pamiętam. Poszukaj może znajdziesz.

~Tamarapluskarz

~Tamarapluskarz

Same kremy raczej nie pomaga. Tez mam rozstepy na udach i dopiero zabieg laserowy pomógł, w sumie seria chyba 6 zabiegów. Mam taka wygładzona skórę i praktycznie te rozstepy nie są już widoczne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

~Seenioritaa

~Seenioritaa

wczoraj w drodze z pracy słyszałam jakąś audycję w radiu, że kobiety po ciąży na rozstępy stosują ziołowe kremy, na bazie roślin o właściwościach regenerujących, i niestety dobry krem na rozstępy musi kosztować więcej niż kilka a nawet kilkadziesiąt złotych...

Paula13sz

Paula13sz

Kiedyś pani z Rossmanna poleciła mi bardzo fajny krem z Eveline, ale niestety nie pamiętam dokładnej nazwy...

207732 paula13sz Kobieta, 28 lat, Katowice
MariannaPol

MariannaPol

dobry kosmetyk to naturalny kosmetyk, bez chemii, ziołowy i tym samym NIESZKODLIWY. Te olejki i kremy często mają w sobie parafinę, dlatego trzeba uważać żeby nie było jej w składzie kosmetyków. Ja ostatnio czytałam o strialys i widziałam, że miał dobry skład i myślę, że warto celować w ten produkt albo znaleźć podobny. ostatnecznie można też zrobić krem na bazie masła shea i kapsułek z witaminą a i e.

207431 mariannapol Kobieta, 36 lat, Sopot
~alina44

~alina44

a mi zwykły olejek bio oil pomógł, żaden krem czy kosmetyk tylko po prostu olejek z apteki

~alina44

~alina44

Nie, to jest medykament ze potwierdzoną badaniami klinicznymi skutecznością

~xoxoo

~xoxoo

moim zdaniem lepiej używać zwykłych, czystych olejków (np. kokosowy, arganowy, lniany) lub zwykłej oliwki

~Bozenaa87

~Bozenaa87

Dziewczyny SZOK! ostatnio byłam w aptece i pani mi wymieniła wszystkie maści na rozstepy i były tam min. fiszen czy jakoś tak i inne, ale ponoć dobry jest ten vaaporub mietowy do nosa ! Ale najlepsze było dopiero potem, stala za mna jedna kobieta i ona do tej aptekarki ze te masc wszystkie sa g* warte bo sa tanie i powiedziala ze ostatnio kupila krem za 100zł i on "rozpuscil" jej rozstepy! ja nie wiem czy to wsztstko jest prawda, ale bylam zszokowana bo przeciez tak trudno jest je usunac ! ale odkrylam ze o wiele lepiej kupic ten krem w zestawie wychodzi 40 zł taniej ! https://strialys.pl/sklep/ jak ktoras chetna to prosze o PILNY kontakt, bo chcialabym zamowic moj emajl: bozenamyszko87@onet.pl

~Fifa23

~Fifa23

~Tamarapluskarz
Same kremy raczej nie pomaga. Tez mam rozstepy na udach i dopiero zabieg laserowy pomógł, w sumie seria chyba 6 zabiegów. Mam taka wygładzona skórę i praktycznie te rozstepy nie są już widoczne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

A jak wyglądają takie zabiegi?

~Edziaa85

~Edziaa85

A czy ten strialys to nie kolejny "cudowny" krem na dolegliwości? Może niech wypowie się kobieta która rzeczywiście używała tego kosmetyku??

~iza 85

~iza 85

Polecam kolagen naturalny, a dokładnie kurację antycellulitową, która zwalczy rozstępy. Po więcej informacji zapraszam na mail: iiza080914@gmail.com

SadakoYamamura

SadakoYamamura

smaruje sie strialysem jakieś 3 tygodnie, może nie usunęły się całkowicie ale skóra jest gładsza w miejscach ,które konsekwentnie smaruje (codziennie po prysznicu) licze na lepsze efekty

zmienilam tez troche diete, nie smaze juz portaw, gotuję i pieke w piekarniku

208177 sadakoyamamura Mężczyzna, 40 lat, Sopot
~Lenkaa89

~Lenkaa89

ten strialys to chyba jakaś nowość, ale chyba jest dość popularny bo panie ciągle o niego pytają - a pracuje w drogerii. Czytalam na ich stronie, sklad calkiem calkiem ale cena przeraża.

~hennkafranka

~hennkafranka

U mnie sprawdził się krem na rozstępy od firmy SportLab. Szukałam skutecznego środka, który w końcu zacznie naprawdę działać. Niestety wcześniej było to na pograniczu efektu placebo. Może i Wam pomoże. Nie zaszkodzi sprawdzić https://sportlab.com.pl

Egomedspa

Egomedspa

Niestety ale w sytuacji jeśli rozstępy już się pojawią na skórze, stosowanie kremów nie ma większego sensu oraz nie spowoduje ich zmniejszenia się. Kremy nie mają wpływu na włókna kolagenowe, które ulegają przerwaniu.

W tej sytuacji mogą pomóc jedynie zabiegi laserowe, ewentualnie karboksyterapia.

--

https://ego-medspa.pl/ Ego Kosmetyka & SPA
ul. Grzegórzecka 67C 31-559 Kraków
NIP: 6771916786 tel.:+48 508 029 577
mail: recepcja@ego-medspa.pl

255692 egomedspa Mężczyzna, 61 lat, Kraków