Forum Uroda

Czy istnieje krem do twarzy, który maskuje emocje?

~p...m

~p...m

Dermatolog mówiła mi o maści /kremie którego stosują politycy,aktorzy w celu maskowania emocji na twarzy . Miało to wyglądać tak ,że przez 12 godzin po użyciu skóra nie zmienia swojej barwy niezależnie od sytuacji. Teraz nie pamiętam nazwy tego a w aptece też jest problem. Ktoś wie o czym mowa ???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ela_kowcun

~ela_kowcun

moja]https://allegro.pl/lifting-twarzy-przeciwko-zmarszczkom-i7554844323.html]moja córcia kupiła mi pewne urządzenie, na pocztątku była uprzedzona.. teraz myślę czemu wcześniej go nie używałam... bóle migrenowe, zmarszczki, wiotka skóra, bóle mięśni.. tak tylko to jedne urządzonko to sprawiło. jest tak wdzięczna córci, a z drugiej strony zła że wcześniej tego nie odnalazłam, że ze wszytskimi się tym dziele.https://allegro.pl/lifting-twarzy-przeciwko-zmarszczkom-i7554844323.html[/url]

~MoveIn

~MoveIn

Przysięgam, zę pierwszy raz o czymś takim słyszę. ;) Może faktycznie botoks ? Bo to on zmienia mimike twarzy. Nie wiem, ja i tak nie używam kremów. na zmarszczki polecam wypełnianie kwasem. U mnie zdał egzamin Restylane a ostrzykuję się raz na rok.