Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa w Krakowie


Gość Lucinde

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam odpuścić sobie gabinety, w których oferowana jest depilacja ipl. Nie jest to w rzeczywistości depilacja laserowa, ale usuwanie włosków za pomocą światła.Co niestety ale nie daje trwałych efektów.Często możesz widzieć takie pakiety promocyjne na gruponie. Coś co jest jednak tanie czesto okazuje sie droższe w rzeczywistości,

Aby usunąć włoski na zawsze wystarczy w zasadzie jedynie kilka zabiegów za pomocą urządzenia light sheer. Urządzenie takie mają w Krakowie w Beauty Tower www.beautytower.pl/depilacja/lightsheer-trwala-depilacja-laserowa/

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja45

~Dortkajust
Polecam klinikę Dr Legrand w Krakowie. Sama wykonuje u nich depilacje laserową i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało się już uzyskać. Pracują na laserze diodowym, a odczucia bólowe są znikome. Polecam

A jakie partie robiłaś? I serio nie boli?

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaBarcz

Dwa mś temu robiłam depilację laserową na nogi. Nawet nie myślałam , że tak fajnie ten zabieg się sprawdzi, włoski nie odrastają , nogi sa delikatne w dotyku i nie dosta-łam zadnego podrażnienia. Polecam klinikę w której byłam Ego Med. Spa w Krako-wie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...