Skocz do zawartości
Forum

Wygląd w lustrze, na zdjęciu/nagraniu, a w rzeczywistości


Gość problematykkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość problematykkk

Witam, postaram się krótko opisać moją sytuację. Jestem facetem, lat 22. Mam krzywe zęby i krzywy zgryz, chociaż w sumie to tylko jeden krzywy ząb (jedynkę). Może i mam kompleksy na tym punkcie, ale sytuacja wygląda następująco. Nikt nigdy w życiu nie powiedział mi, że mam krzywe zęby, czy że źle wyglądam. Może to wynikać z grzeczności i ja tak właśnie myśle, ale... no właśnie. Ogólnie nie narzekam na zainteresowanie płcią przeciwną i większość dziewczyn i ogólnie ludzi ocenia mnie jako przystojnego, atrakcyjnego faceta. Nawet z ciekawości pytałem wielu osób, czy widać moje krzywe zęby, żeby mnie ocenili w skali 1/10 co do mojej atrakcyjności i w sumie średnia ocen mniej więcej to 7,8 lub nawet 9/10. Tak samo w lustrze wyglądam fenomenalnie.To może być i chore, ale po prostu...no nie mogę sobie z tym poradzić.

Wynika z tego, że jestem bardzo przystojny i tak by to w rzeczywistości mogło być, bo tak jak już wspomniałem, przy wyjściu na imprezę bliższy kontakt z dziewczyną to kwestia tylko i wyłącznie chęci i nastroju. Całowanie czy dłuższa rozmowa to raczej normalka.

W sumie nie przejmowałbym się tym, bo na zdjęciach wychodzę dobrze, ale...jak SIEBIE NAGRYWAM telefonem, to wyglądam tragicznie! Widać krzywe zęby jak mówię i po prostu źle to wygląda z prostego profili i prawego. Jedynie z lewego proflu wyglądam dobrze, nawet jak mówię. Reszta, to po prostu tragedia i obiektywnie oceniam siebie na może 3/10 oglądając się na nagraniu. Mam telefon 13mpx, więc tragicznej jakości aparatu nie posiadam.

Chciałbym dowiedzieć się, jak to w końcu jest z tym wyglądem w rzeczywistości. Czy nagrania na filmiku z komórki, które przeważnie robię "z rąsi" lub ustawiam telefon w bliskiej odległości ode mnie, ma rację, czy opinia innych i po prostu to, że mam bardzo krzywe zęby to jedynie moje kompleksy i chora, zła samoocena? Chce po prostu wiedzieć, jak to w końcu ze mną jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...