Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika321

A dlaczego pojawiły się wątpliwości po wizycie?? Ja bardzo długo zastanawiałam się nad zabiegiem modelującym twarz, czytałam wiele różnych opinii w Internecie ale ciągle się wahałam, dopiero po konsultacji stwierdziłam, że o niczym innym nie marzę :D Może to zasługa Pani Doktor? Tak swoją drogą to mogę Ci polecić Panią Joannę Wiśniewską Goryń, która przyjmuje w CMD w Warszawie. Cudowna osoba, świetna specjalistka, która na pewno rozwiałaby Twoje wątpliwości dotyczące zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Też zastanawiam się nad zabiegiem z użyciem nici liftingujących. Słyszałam, że ta metoda jest najskuteczniejsza. Nie wstydzę się swojego wieku, ale widzę, że moja skóra straciła już elastyczność i twarz nie wygląda tak jak kiedyś. Zastanawiam się nad zrobieniem zabiegu w tym salonie: https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo/. Ponieważ już kiedyś u nich robiłam jeden zabieg i byłam zadowolona z obsługi oraz efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Gość Czemerajda

Sama widziałam u siebie bardzo duze zmniejszenie napięcia na skórze, skóra wygladała na starszą. Jestem już sporo po 30 stce i jednak czuję na twarzy ubytek kolagenu....

Na nici chodziłam do tej klinki w Krakowie:
https://bonadea-krakow.net.pl/

Efekt ujędrnienia bardzo dobry, chociaż musiałam na niego czekać około 6 tygodni.Za to sam zabieg utrzymuje się bardzo długo bo ponoć ma się trzymac na skórze od 12 do ponad 18 tygodni.Nici ulegają wchłonięciu i podobało mi się to,ze jest to zabieg bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

ja byłam na niciach liftingujących w klinice melitus w Warszawie. zdecydowałam się na tę klinikę, ponieważ moja siostra robiła u nich zabiegi z medycyny estetycznej i zawsze jest zadowolona. ja osobiście nie żałuje i na pewno powtórze, czułam się o wiele lepiej, młodziej i bez kompleksów. no i sam fakt, że w końcu zrobiłam coś dla siebie. Po konsultacji z Panią doktor Noszczyk wiedziałam, że chcę ten zabieg. profesjonalne podejście do klienta, dobry sprzęt, ciekawe zabiegi- warto.

Odnośnik do komentarza

mozzarella, ja też miałam przyjemność gościć w Magicznej Klinice i popieram to co mówisz. Mają tam świetnych lekarzy z wiedzą, doświadczeniem i doskonałym podejściem do pacjenta. Zabieg nie jest bolesny, inwazyjny i doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą się nieco odmłodzić.

Odnośnik do komentarza

~paolka99
mozzarella, ja też miałam przyjemność gościć w Magicznej Klinice i popieram to co mówisz. Mają tam świetnych lekarzy z wiedzą, doświadczeniem i doskonałym podejściem do pacjenta. Zabieg nie jest bolesny, inwazyjny i doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą się nieco odmłodzić.

A maja jakieś propozycje dla dziewczyn przed 30-tką? lepiej podobno zapobiegać niż niwelować... Czytam i podoba mi sie z ich oferty bursztynowe odmładzanie skóry, miałyście może?

Odnośnik do komentarza

Nie miałam nici liftingujących. Każda kobieta wybiera to co jej najbardziej odpowiada. A co do BonaDea to ja akurat miałam tam wypełnianie zmarszczek preparatem Restylane. U mnie efekt jak narazie jest bardzo w porzadku. trzyma się od września.

Odnośnik do komentarza

melka266, Bursztynowe odmładzanie skóry sprawdzi się także doskonale jeśli chodzi o profilaktykę przeciwzmarszczkową. Nawet jeśli nie masz jeszcze bardzo widocznych objawów starzenia już warto działać. W Magicznej Klinice na pewno zrobią wszystko tak, jak należy.

Odnośnik do komentarza

ja też byłam u dr Roberta Świercza na niciach :) wrażenia mega pozytywne. Na początku czułam stres bo wiadomo to jednak nie jest zwykły zabieg pielęgnacyjny czy coś w tym stylu ale lekarz szybko rozładował atmosferę i zadbał o mój komfort psychiczny. A efekty ? Meeeega :)

Odnośnik do komentarza

Polecam zerknąć sobie tutaj
http://nowodworski.info/nici-liftingujace-czym-sa-i-kiedy-warto-z-nich-skorzystac/

Na stronie jest opisany zabieg oraz to kiedy warto jest sie na niego wybrać. Po zabiegu z użyciem nici liftingujących, skóra będzie rozświetlona, jędrna, bez fałd i obwisłości. Dodatkowo pozamykają się jej pory.

Nici liftingujące zanikają w ciągu 6 do 8 miesięcy, ale ich dobroczynne działanie widać już po 3-4 tygodniach, od zabiegu, a pełny efekt pojawia się po 3 – 4 miesiącach.

Bardzo ważne jest to aby wybrać sie do doświadczonego lekarza ktory wykona nam ten zabieg.

Odnośnik do komentarza

nici liftingujące zmieniły moje życie, serio :) jestem 2 miesiące po zabiegu w klinice Demeter w Warszawie i po prostu nie mogę się na siebie napatrzeć. Owal poprawiony, brwi lekko podniesione, żadnych zmarszczek.. lekarz wykonał kawał dobrej roboty ;)

Odnośnik do komentarza

Nici liftingujące mam na w strefie, w której na dekolcie robią się tzw. śpiochy. Mam tam właśnie zmarszczki, choć już znacznie mniej widoczne dzięki właśnie tym nicią. Nie bolał mnie w ogóle ten zabieg, Miałam robiony w Instytucie Piękna Bielenda i jestem bardzo zadowolona z samego efektu, jak i tego, że obyło się bez żadnych siniaków :)

Odnośnik do komentarza
Gość PatrycJaa71

ja chciałam nici na policzki, ale nie dało się przez zwłóknienia w obrębie tkanek... lekarz zaproponowała mi alternatywę w postaci Endolift i jestem zachwycona! przy okazji "chomiczków" zrobiłam też zmarszczki palacza, wow! polecam! zabieg wykonywałam w Warszawie u Dr Rybickiej w Estetica Nova, świetna kobieta! bardzo dba o komfort pacjenta i widać, że jest pasjonatką

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...