Forum Uroda

Nici liftingujące

Natka02

Natka02

Myślałam ostatnio trochę nad zabiegiem z użyciem nici, poszłam na konsultację ale nadal się waham. Zaproponowano mi nici princess lift, podobno pojawiły się na rynku jako pierwsze i są lepsze niż inne substytuty ale chciałabym też usłyszeć jakieś wasze opinie

207162 natka02 Kobieta, 20 lat, Szczecin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Oklaa

Oklaa

Croma są bardzo dobre i faktycznie oryginalne. Warto się na nie zdecydować. Wahasz się tylko względem nici czy ogólnie też względem zabiegu?

207291 oklaa Kobieta, 35 lat, Rzeszów
~Weronika321

~Weronika321

A dlaczego pojawiły się wątpliwości po wizycie?? Ja bardzo długo zastanawiałam się nad zabiegiem modelującym twarz, czytałam wiele różnych opinii w Internecie ale ciągle się wahałam, dopiero po konsultacji stwierdziłam, że o niczym innym nie marzę :D Może to zasługa Pani Doktor? Tak swoją drogą to mogę Ci polecić Panią Joannę Wiśniewską Goryń, która przyjmuje w CMD w Warszawie. Cudowna osoba, świetna specjalistka, która na pewno rozwiałaby Twoje wątpliwości dotyczące zabiegu.

~Sarasd

~Sarasd

Ja robiłam nici PDO w klinice Dr Legrand i jestem bardzo zadowolona. Znajomi mówią,ze jakoś odmłodniałam ale nikt nie wie co właściwie robiłam.

Natka02

Natka02

Po prostu nie byłam pewna czy jest to warte zachodu, ale jeśli to działa to może się zdecyduję. Co do miejsca to myślę że spróbuję zabiegu tam gdzie się zgłosiłam wcześniej, czyli do Doktora bagłaja. Zrobił na mnie dobre wrażenie

Natka02

Natka02

Już jestem po zabiegu :). Doktor Bałgaj zrobił wszystko sprawnie i teraz trzeba czekać tylko aż nici się wchłoną. Jeśli chodzi o ich rodzaj to zrobił mi cromę i po tym co o nich czytałam jestem spokojna o efekt

karola923

karola923

Też zastanawiam się nad zabiegiem z użyciem nici liftingujących. Słyszałam, że ta metoda jest najskuteczniejsza. Nie wstydzę się swojego wieku, ale widzę, że moja skóra straciła już elastyczność i twarz nie wygląda tak jak kiedyś. Zastanawiam się nad zrobieniem zabiegu w tym salonie: https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo/. Ponieważ już kiedyś u nich robiłam jeden zabieg i byłam zadowolona z obsługi oraz efektu końcowego.

207783 karola923 Mężczyzna, 32 lata, warszawa
~Czemerajda

~Czemerajda

Sama widziałam u siebie bardzo duze zmniejszenie napięcia na skórze, skóra wygladała na starszą. Jestem już sporo po 30 stce i jednak czuję na twarzy ubytek kolagenu....

Na nici chodziłam do tej klinki w Krakowie:
https://bonadea-krakow.net.pl/

Efekt ujędrnienia bardzo dobry, chociaż musiałam na niego czekać około 6 tygodni.Za to sam zabieg utrzymuje się bardzo długo bo ponoć ma się trzymac na skórze od 12 do ponad 18 tygodni.Nici ulegają wchłonięciu i podobało mi się to,ze jest to zabieg bezpieczny.

~baśka86

~baśka86

ja byłam na niciach liftingujących w klinice melitus w Warszawie. zdecydowałam się na tę klinikę, ponieważ moja siostra robiła u nich zabiegi z medycyny estetycznej i zawsze jest zadowolona. ja osobiście nie żałuje i na pewno powtórze, czułam się o wiele lepiej, młodziej i bez kompleksów. no i sam fakt, że w końcu zrobiłam coś dla siebie. Po konsultacji z Panią doktor Noszczyk wiedziałam, że chcę ten zabieg. profesjonalne podejście do klienta, dobry sprzęt, ciekawe zabiegi- warto.

~mozzarella

~mozzarella

Ja sobie robiłam nici w Magicznej Klinice, ceny mają bardzo konkurencyjne i wszystkie zabiegi sa robione przez lekarzy, ja akurat bylm u dr Roberta. Z efektu jetem bardzo zadowolona, objęło mi przynajmniej 5 lat :)

~paolka99

~paolka99

mozzarella, ja też miałam przyjemność gościć w Magicznej Klinice i popieram to co mówisz. Mają tam świetnych lekarzy z wiedzą, doświadczeniem i doskonałym podejściem do pacjenta. Zabieg nie jest bolesny, inwazyjny i doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą się nieco odmłodzić.

JustinaJust

JustinaJust

Ja również jestem po zabiegu liftingującym Easylift, nici robiłam w Warszawie w Klinice Strzałkowski i jestem bardzo zadowolona, od zabiegu minęło już sporo bo prawie rok a efekt w dalszym ciągu jest rewelacyjny

210241 justinajust Kobieta, 26 lat, Płock
~melka266

~melka266

~paolka99
mozzarella, ja też miałam przyjemność gościć w Magicznej Klinice i popieram to co mówisz. Mają tam świetnych lekarzy z wiedzą, doświadczeniem i doskonałym podejściem do pacjenta. Zabieg nie jest bolesny, inwazyjny i doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą się nieco odmłodzić.

A maja jakieś propozycje dla dziewczyn przed 30-tką? lepiej podobno zapobiegać niż niwelować... Czytam i podoba mi sie z ich oferty bursztynowe odmładzanie skóry, miałyście może?

~OneLove8

~OneLove8

Nie miałam nici liftingujących. Każda kobieta wybiera to co jej najbardziej odpowiada. A co do BonaDea to ja akurat miałam tam wypełnianie zmarszczek preparatem Restylane. U mnie efekt jak narazie jest bardzo w porzadku. trzyma się od września.

~paolka99

~paolka99

melka266, Bursztynowe odmładzanie skóry sprawdzi się także doskonale jeśli chodzi o profilaktykę przeciwzmarszczkową. Nawet jeśli nie masz jeszcze bardzo widocznych objawów starzenia już warto działać. W Magicznej Klinice na pewno zrobią wszystko tak, jak należy.

~orzech30

~orzech30

lifting nićmi daje świetnie efekty - byłam na tym zabiegu w Instytucie Piekna Bielenda i jestem bardzo zadowolona z efektów