Skocz do zawartości
Forum

Czy nosicie gorsety?


Gość Damulka

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie nosze gorsetu, to niewygodne niepraktyczne duszace i w ogole nie nie nie. moze i fajnie figura wyglada ale na codzien to jest niepraktyczne. ja mialam gorset na studniowce i siedzialam wyprostowana i scisnieta. nie wiem cyz w dzisiejszym swiecie tak na co dzien do szkoly czy do pracy jakas kobieta by to zalozyla

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Gorsety pieknie podkreślaja kobiecą figurę i nie mówię tu, że trzeba je zaciskać jak nie wiem co. Przeciez można założyć gorset i w nim oddychac. A ta co miała 33cm w talii to chyba musiała sobie żebra wyciąć, bo to nienormalne.

Odnośnik do komentarza

deformują żebra jak się ściśniesz jak szynka. Normalny gorset bieliźniarski nie deformuje ci żeber. przecież jego fiszbiny są z elastycznych ,,żyłek". Więc nie ma co deformować. Zresztą obecne gorsety zazwyczaj są zapinane na haftki takie jakie są w stanikach.

Odnośnik do komentarza

ja jak byłam młoda to nosiłam gorstek tak byłam uczona, że w gorsecie powinno sie chodzic, miałam taki wiązany sznurkiem z tyłu i takie twarde miseczki na biust. Cały byl bardzo sztywny ale i elegancki, na to sukienkę się nakładalo i byla naprawde piekna figura, ale oczywiscie nie sciskalo sie go tak aby deformowal zebra tylko zeby podkreslic talie. teraz juz stawia sie na wygode i mode nie na klasyke, ale moze to i dobrze

Odnośnik do komentarza

gorset kosztuje kolo 100 zl w popularnych sieciówkach. To jak się go nosi zależy od tego jaki on jest. Ja np ostatnio kupiłam sobie gorset w białą krateczkę. Wygląda jak top. Jak idęz koleżanką na kawę to nakładam ten gorset i do tego jakiś śweterek albo żakiet i gotowe. wiadomo jak jest gorset koronkowy, prześwitujący to można go założyć tylko pod jakieś ubranie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...