Skocz do zawartości
Forum

Hifu w Gdańsku


Gość somme

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Gdańsku można wybrac sie na hifu? Chodzi mi tutaj o poprawienie owalu twarzy. Mam 42 lata, nie chciałabym iśc na zabieg operacyjny ale muszę coś zrobić bo policzki mi wisza jak u chomika :D
Ktoś poleci klinikę? Bo widziałam, ze hifu jest w kilku.

Odnośnik do komentarza

Wybierz się na zabiego do Clinica Cosmetologica.Znajduje się na Marii Skłodowskiej, a dlatego, ze mają tam najnowoczesniejsze urządzenie ultraformer iii. I chyba tylko oni z tego co wiem.Bylam na zabiegu, szczerze polecam i przyznam, że nawet nie spodziewałam się takich efektów bo twarz wyglada ogolnie 5 lat młodziej. Zabieg trochę kosztuje, to fakt ale nie załuję żadnej złotówki wydanej.

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest ich strona, możesz sobie poczytać o zabiegu: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/ . Tak dla ścisłości to jesli jeszcze nigdy nie robiłaś takiego zabiegu to nie spodziewaj się efektu od razu. Sama trochę się zdziwiłam jak skóra była po zabiegu tylko trochę czerwieńsza i taka tkliwsza ale nie widziałam roznicy i trochę się zawiodłam. Dopiero po chwili lekarz mi powiedział, że włokna kolagenowe obkurczaja sie w czasie i na ostateczne eekty trzeba poczekać od 3 tygodni do miesiąca. Potem z dnia na dzizeń widziałam jak skóra się poprawia :)

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam hifu ale na ciało w kłonicę dr legrand, jestem zaskoczona bo efekty są fajne a podchodziłam z bardzo duża rezerwa do tego zabiegu. Miałam trzy serie co miesiąc na brzuch i teraz mam 3 cm mniej i wreszcie nie mam takiej oponki nad paskiem.

Odnośnik do komentarza

Zależy. Dla jednej osoby coś będzie bolesne, dla drugiej już nie. Ogólnie przyjemny zabieg nie był ale nie mogę tutaj napisać, że mnie bardzo bolało.Do wytrzymania, szczególnie, ze nie trwa to tak długo. Potem skóra jest trochę tkliwa, Ale to już wszystko powinien Ci w razie czego wyjaśnic lekarz.

Odnośnik do komentarza

Mnie zabieg w ogóle nie bolał. Także miałam ten zabieg w Clinice Cosmetologice w Gdańsku u dra Michajłowskiego. Szczerze mówiąc miałam trochę obaw, ale poszłam na darmową konsultację i wszystko mi wyjaśniono.
Sam zabieg miałam robiony na twarz i nawet już po miesiącu widziałem niesamowitą poprawę. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Milenaaaa1

Olgga76
A jak można się dostać na taką darmową konsultację? Coś trzeba robić czy coś takiego? Czy zwyczajny telefon wystarczy, żeby się umówić?

Dzwonisz pod nr 791 604 604 i się umawiasz. :)
A sama konsultacja jest naprawdę fajna - lekarz wszystko wytłumaczy, wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Widać, że zajmuje się tym z powołania i ma bardzo szeroką, fachową wiedzę.

Odnośnik do komentarza

~Martynqa78
A jak długa jest seria zabiegów, żeby była skuteczna? Słyszałam, że przy różnych zabiegach może to trwać całkiem długo.

Jeśli chodzi o hifu ultraformer III no to zazwyczaj robisz 1 zabieg i masz efekty. U mnie tak było przy redukcji podwójnego podbródka, a robiłam w Gdańsku koło gumedu w takiej placówce.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie jak to jest, że sprawdzam sobie ceny zabiegów hifu w Gdańsku i są obecnie bardzo duże rozbieżności cenowe. Jak w jednym gabinecie zabieg może kosztować 500 zł a w drugim nawet 10 razy więcej? W sensie taniej jest w gabinetach kosmetycznych a u lekarza medycyny estetycznej jest drożej. Maja inne urządzenia? Czy chodzi tutaj jedynie o renomę? Czy efekt zabiegu droższego będzie lepszy? 

Bardzo prosze o odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza

Hifu w wielu przypadkach to skrócona nazwa na zabiegi, obecni jest bardzo wiele urządzeń, których działąnie jest nazywane hifu.Jednak urządzenie urządzeniu nierówne i efekty działąnia mogą być różne. Wiele urządzeń w gabinetach kosmetycznych nie ma certyfikatów urządzenia medycznego oraz nie wydziela ultradźwięków, które mogą mieć wpływ na skórę właściwoą albo mają bardzo niewielki wpływ. Jest wiele technologii, jak ulthera (starsza) jak i nowszy ultraformer III. Najdroższym urządzeniem i tym samym najbardziej skutecznym jest ultraformer III.

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiem Ci tutaj na pytanie bo wszystko zależy od tego jakie masz problemy oraz jakie efekty chcesz osiągnac w wyniku zabiegu. Jednak jeśli zależy CI na porządnym zliftingowaniu skóry, to tak, najlepsza opcją będzie tutaj wlaśnie ultraformer III. Urządzenie to daje najbardziej wyraźne efekty, poza tym do wykonywania zabiegu nim jest uprawiony jedynie lekarz medycyny estetycznej Nie wykona tego byle kosmetyczka.

Odnośnik do komentarza

ja mam złe doświadczenia z tym zabiegiem, trzeba znaleźć naprawdę dobrego specjalistę.. u mnie nie pomógł, skóra stała się jędrniejsza dopiero po miesiącu łykania medere anti aging https://tiny.pl/795h9 i zdrowej diety ? wiadomo, nie cofa zmarszczek, ale mi taki efekt pasuje i na tą chwilę nie mam zamiaru korzystać z zabiegów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...