Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna


Dardas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, korzystaliście kiedyś może z mezoterapii bądź toksyny botulinowej ? bo właśnie chce skorzystać z takiego zabiegu, zainteresowała mnie medycyna estetyczna bydgoszcz która oferuje bardzo fajne zabiegi odmładzające które odmładzają skórę i na prawdę pomagają. Powiem szczerze że pierwszy raz będę brała taki zabieg ale mam pewność co do tego także nie boję się. A wy miałyście takie zabiegi ?

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna336

ja korzystałam z zabiegu wypełniania zmarszczek ale miałam je wypełniane kwasem hialuronowym restylane. Z efektów jestem bardzo zadowolona. przede wszystkim wiem, że preparat jest bezpieczny, a efekt długo sie utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Ja korzystałam z mezoterapii pod oczy, bardzo dobry efekt. Tylko, ze Kraków klinika dr legrand, wiec miałabyś kawałek drogi. Ale mogę polecić to miejsce, bo widać ze przykładają duża wagę do bezpieczeństwa no i efekty są dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość Agatata15

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to szczerze mogę polecić gabinet lekarski Moja Estetyka z siedzibą w Rzeszowie. Szeroki wachlarz usług, wysoko wykwalifikowana kadra oraz najlepszy sprzęt sprawiają że chce się tam wracać. Korzystałam z ich usług nie raz i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie www.mojaestetyka.pl

Odnośnik do komentarza

~Elasy
Ja korzystałam z mezoterapii pod oczy, bardzo dobry efekt. Tylko, ze Kraków klinika dr legrand, wiec miałabyś kawałek drogi. Ale mogę polecić to miejsce, bo widać ze przykładają duża wagę do bezpieczeństwa no i efekty są dobre.

Miałaś jeden zabieg czy serię?

Odnośnik do komentarza

Mam zerowe doświadczenie, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, dlatego niewiele na jej temat mogę powiedzieć. Wiem tylko, że w Łodzi funkcjonuje nowoczesna kliniki Novoderm , której klientki są również kontrahentami w naszym butiku. Wielokrotnie słyszałam, jak przychodziły zadowolone i znacznie upiększone z zabiegów typu mezoterapia, lifting HIFU, czy wolumetrii.

Odnośnik do komentarza
Gość karololola

Polecam dra Migałę z Kliniki Sfera, ja u Niego robię zabieg botoxu już od dłuższego czasu :) Dr ma olbrzymie doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu mam do Niego bardzo duże zaufanie w kwestii zabiegów na twarz. Efekty zawsze są super :) Na stronie kliniki - http://klinikasfera.pl/ - można poczytać więcej o specyfice tego zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do dołączenia do grupy w której możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz problemami estetycznymi. Grupa została stworzona w celu wzajemnego wsparcia oraz pomocy w dziedzinie medycyny estetycznej, problemów z włosami, łysieniem i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to serdecznie zapraszam ? link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/194559278436794/ ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość sabinaa89

Ja planuję robić sobie zabieg botoksu, koleżanka poleciła mi swojego lekarza, z którego jest bardzo zadowolona. To znany lekarz i doświadczony specjalista, dr Migała z Kliniki Sfera. Stwierdziłam, że zdecyduje się na taki zabieg, ale tylko u zaufanego lekarza :) Jestem bardzo ciekawa efektów, koleżanka po zabiegu zawsze wygląda wspaniale :) 

Odnośnik do komentarza

W takim razie ja mogę polecić Centrum Neonia, w Krakowie. Sama zdecydowałam się u nich na zabieg zamykania naczynek na nogach, więc jestem już gotowa na sezon szortów. Popękane naczynka zawsze były moją zmorą i myślałam, że nie jestem w stanie sobie z nimi poradzić, jednak fachowość pracowników Neonii i sprzęt jakim dysponuje klinika sprawił, że mam piękne nogi. 

Odnośnik do komentarza
Gość WiktoriaM

A ja bardzo polecam klinikę la Perla ? Byłam tam z koleżanką i tak mi się spodobał klimat tam panujący i obsługa,że sama wróciłam. Zajmował się mną dr Witold Waśkiewicz i nigdy wcześniej nie trafiłam w tak dobre ręce ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...