Skocz do zawartości
Forum

Redukcja zmarszek po botoksie


Gość Kasandra

Rekomendowane odpowiedzi

~agata362
zamiast trującego botoksu zainwestowałabym w dobry kosmetyk + dermaroler np.
ostatnio na http://www.topdrogeria.pl/ pojawiły się genialne kosmetyki Forever Young - sp. sera z argireliną, świetne kremy stymulujące produkcję kolagenu, kwasowe toniki, czysty kwas hialuronowy itd. znam osoby, które mają za sobą kilkutygodniową kurację tymi kosmetykami i są zachwycone wynikami

Kosmetyki same w sobie to odpowiednia metoda profilaktyki starzenia się skóry. Niestety za ich pomocą znacząco nie zredukujemy już istniejących objawów. Natomiast połączenie kosmetyków z dermarolerami umożliwia nam pobudzenie procesu odnowy skóry oraz pobudzenie produkcji kolegenu i elastyny w skórze - czynników odpowiedzialnych za jej jędrność i elastyczność. Oczywiście tutaj ogromne znaczenie ma długość igły ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszka10

Zastanawiam się skąd tyle niechęci do stosowania botoksu, to nie jest nic złego. Tylko trzeba dobrze wybrać gabinet, w którym chce się zrobić zabieg, ja robiłam w Bio clinic, gdzie była tez na innych zabiegach i efekt naprawdę jest świetny i co ważne naturalny.

Odnośnik do komentarza
Gość D.Kowalczyk

Moim zdaniem 'mądra' walka ze starzeniem się nie jest niczym złym. Co jest złego w tym, że kobieta chce czuć się lepiej? Prawidłowo wykonany zabieg nie sprawi, że będziemy wyglądać jak sztuczne lale. Mam 37 lat i nie lubię swoich zmarszczek mimicznych na czole, pojawiły mi się one bardzo szybko i były bardzo głębokie. Czemu mam się z nimi męczyć?
Po zrobieniu odpowiedniego research'u umówiłam się na wizytę w Derma-Clinic i trafiłam do dr Orlitz. Człowiek od razu wie, gdy trafi na profesjonalistę i osobę, która zna się na rzeczy. Po konsultacji z Panią Doktor byłam pewna w 100%, że moja twarz jest w jej rekach bezpieczna :)
Zdecydowałam się na kwas hialuronowy, sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych i muszę przyznać, że zaraz po nim moje czoło było czerwone i opuchnięte (wtedy się przestraszyłam), ale następnego dnia było już ok :)
Szczerze polecam :)

Odnośnik do komentarza

Zależne jest to od tego który jest to zabieg.

drugi zabieg trzeba wykonać po ok 3 miesiącach od pierwszego
trzeci po ok 6 miesiącach
kolejne nawet po roku.Aczkolwiek to już zalezy od mimiki osoby wykonujacej zabieg.Osoby o małej mimice mogą wykonywać zabieg rzadziej, osoby o mocnej mimice o wiele częściej.
Na tej stronie jest to dokładnie opisane:
http://www.kosmetykawpolsce.pl/aktualnosci,216.htm
Za pomocą botoksu wygładzić można:
- zmarszczki wokół oczu, tak zwane kurze łapki
- zmarszczki między brwiami, tak zwane lwie bruzdy
- zmarszczki poprzeczne czoła
- zmarszczki nad górną wargą, tak zwane zmarszczki palacza
- ukośne zmarszczki w górnej części nosa

Odnośnik do komentarza

Botoks nie jest jedynie zabiegiem dedykowanym dla starszych osób...
Botulinę można stosować u młodych osób jako profilaktykę tworzenia się zmarszczek, czyli działanie w momencie, gdy nie są jeszcze wyraźnie widoczne. Tylko tak można opóźnić ich powstanie.

Poczytajcie sobie rowneiż jak długo trzyma sie efekt:
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/jak-dlugo-dziala-toksyna-botulinowa/

Każdy kolejny zabieg można przeprowadzac w dłuższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...