Skocz do zawartości
Forum

Za ciasne buty


Gość Firanka

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam ostatnio piękne szpilki. Skórzane, czarne, z kokardką. No cud miód. Jak je kupowałam to pani powiedziała, że się troszkę rozejdą w palcach, ale mija 2 tydzień ich noszenia i nic się nie zmienia. Buty cisną w palce niemiłosiernie. Dodam, że rozmiar mam dobry. Czy znacie jakieś domowe sposoby na za ciasne buty, bo nie ukrywam dałam za nie dosyć dużo i nie chce, żeby leżały w szafie

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem masz za grube nogi!!!!! o co Ci chodzi ja tez dla Ciebie pisze po chinsku?????? jak sie w cos nie miescisz to nie pchaj na sile pogodz sie z tym, ja nie mam kompleksow to Ty masz za male buty nie na dlugosc tylko na szerokosc i nie potrafisz tego zaakceptowac!!!!!!! i jeszcze uzalasz sie na forum jakie sa cudne, nalej se w nie wody i wstaw kwiatka przynajmniej uczynisz je praktyczne!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Mgiełka30

"Co się czepiasz dziewczyny, TY idealna jesteś? Taka wspaniała i bez kompleksowa. A forum jest po to by pomagać, jak nie chcesz to się nie wypowiadaj. Może inni mają taki sam problem jak ona i też szukają rozwiązania panno Doskonała.

Odnośnik do komentarza

bo czasami jest tak, że jak kupisz buty pasujące na obecną chwile to przy chodzeniu one się rozłażą i robią się za szerokie. Sama tak miałam z jedną parą. Buty skórzane a po 2 tygodniach musiałam kupywać zapiętki i przyklejać je bo mi buty z nogi spadały

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...