Skocz do zawartości
Forum

Opalanie w solarium a opalanie natryskowe


Gość 61DeeDee16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 61DeeDee16

Hej jestem Ola =*
Mam do Was pytanie, bo od września idę do nowej szkoły i chciałabym wyglądać fajnie i modnie! =* W piątek idę do fryzjera malować włosy na cZaRnO ale koleżanki mi mówią że będę wyglądała za blado bo mam jasną karnację :(( dlatego chciałabym się zapytać jak się mocno opalić żeby skóra nie schodziła?? czy lepiej chodzić codziennie na solarium i opalać się lampami czy pójść na opalanie natryskowe?? to dla mnie ważne bo nie chcę być blada co lepiej wybrać?? =*
dodam że mam 15 lat
OlEńKaaa :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez uważam, że solarium to głupota. Przeciez to wcale nie wygląda ładnie i niestety uzależnia. Ja nigdy nie byłam w solarium i jestem posiadaczką bardzo jasnej karnacji oraz naturalnie mam ciemno brązowe włosy i wygląda to dobrze, naturalnie, świeżo. Jeszcze jak byłam w gimnazjum to miałam w klasie taka jedną, na która mówiliśmy "murzyn", bo w wieku 15 lat była uzalezniona od solarium. Wszyscy jej mówili, że jest zbyt spalona, że zrobiły jej się OKROPNE ZMARSZCZKI pod oczami, ale ona tego nie widziała i uważała, że inne dziewczyny są bardziej opalone, a wcale nie były. To było strasznie. Nie rób sobie tego dziewczyno. Chcesz mieć dobry start w nowej szkole to zabłyśnij humorem a nie rakiem skóry.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Poważnie solarium jest prawnie dopiero od 18. roku życia??????? Jestem w szoku. Jak byłam w gimnazjum i liceum to prawie wszystkie dziewczyny chodziły na solarium i pierwsze słysze, żeby to było dla dorosłych. A jeszcze Wam powiem, że w takim stojącycm solarium to kiedys moja koleżanka zemdlała... Była rozebrana i po prostu zasłabła i wypadła i musieli ja gołą zbierać. Powodzenia!

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od tego na jakie opalanie się zdecydujesz, zastosuj kosmetyki, które będą chroniły skórę. Rzuć okiem np. tu https://www.manada.pl/nivelazione-skin-therapy-sun-olejek-ochronny-spf-20-z-przyspieszaczem-opalania-spray-150ml-dlugi-termin-waznosci  . To olejek ochronny SPF 20 z przyśpieszaczem opalania w sprayu. Bardzo wygodny w użytkowaniu. Chroni i pielęgnuje skórę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...