Forum Uroda

Opalanie w solarium a opalanie natryskowe

~61DeeDee16

~61DeeDee16

Hej jestem Ola =*
Mam do Was pytanie, bo od września idę do nowej szkoły i chciałabym wyglądać fajnie i modnie! =* W piątek idę do fryzjera malować włosy na cZaRnO ale koleżanki mi mówią że będę wyglądała za blado bo mam jasną karnację :(( dlatego chciałabym się zapytać jak się mocno opalić żeby skóra nie schodziła?? czy lepiej chodzić codziennie na solarium i opalać się lampami czy pójść na opalanie natryskowe?? to dla mnie ważne bo nie chcę być blada co lepiej wybrać?? =*
dodam że mam 15 lat
OlEńKaaa :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Agata

~Agata

solarium codziennie to nie jest dobry pomysł, jak już bardzo chcesz się opalić to lepiej te opalanie natryskowe, ale ono też szybciej schodzi niż opalenizna naturalna czy na solarium

~Dominika

~Dominika

może spróbuj solarium ale co 2 dzień i stosuj te balsamy co można kupić na solarium one ładnie brązowieją na ciele i przyspieszają opalanie

Iskra

Iskra

może samoopalacz, bo solarium strasznie zniszczy ci skórę. Drugie rozwiązanie to nie farbuj się na czarno bo rzadko kiedy wychodzi to naturalnie, może ciemny brąz, albo czekolada.

14 iskra Kobieta, 32 lata, Lublin
Zuza14

Zuza14

idź do solarium, szybka opalenizna i bez problemów ze śladami palców na ciele. A czarny to bardzo fajny kolor. Ja chcę ufarbować się na jasny blond z zielonymi pasemkami tak jak Avril ale mama mi nie pozwala.:(((

11 zuza14 Kobieta, 21 lat, Szczecin
dadaaria

dadaaria

masz 15 lat - po co niszczyc skórę solarium? lepiej jak już to samoopalacz albo balsam brązujący, poza tym w zimie i tak nie będziesz chodziła brązowa bo to nie wygląda zbyt dobrze zwłaszcza u 15 latki

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
~kapryśna24

~kapryśna24

no właśnie, po co się opalac zwlaszcza sztucznie? opalenizna po wakacjach ok, ale solarka u młodej dziewczyny z okazji zmiany szkoly to przesada

fijolek

fijolek

Ja tez uważam, że solarium to głupota. Przeciez to wcale nie wygląda ładnie i niestety uzależnia. Ja nigdy nie byłam w solarium i jestem posiadaczką bardzo jasnej karnacji oraz naturalnie mam ciemno brązowe włosy i wygląda to dobrze, naturalnie, świeżo. Jeszcze jak byłam w gimnazjum to miałam w klasie taka jedną, na która mówiliśmy "murzyn", bo w wieku 15 lat była uzalezniona od solarium. Wszyscy jej mówili, że jest zbyt spalona, że zrobiły jej się OKROPNE ZMARSZCZKI pod oczami, ale ona tego nie widziała i uważała, że inne dziewczyny są bardziej opalone, a wcale nie były. To było strasznie. Nie rób sobie tego dziewczyno. Chcesz mieć dobry start w nowej szkole to zabłyśnij humorem a nie rakiem skóry.

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 32 lata, Łódź
~61DeeDee16

~61DeeDee16

wszystkie moje kolezanki sa opalone to i ja chce byc a w tym roku nigdzie nie byłam :(( =* chyba zdecyduje sie na to solarium co drugi dzien plus przyspieszacz brazujacy =*

dadaaria

dadaaria

a jak wszystkie kolezanki skocza w ogien to Ty tez masz skoczyc?

--

maria35

maria35

przecież solarium zwiększa prawdopodobieństwo raka skóry... Nie wiem czy jest to warte ...

7 maria35 Kobieta, 42 lata, Warszawa
sindy81

sindy81

poza tym solarium teoretycznie jest od 18 rż. ale nikt tego i tak nie sprawdza a nawet jesli , to dziewczyny, co nie powoduje raka? wszystko to tylko rak rak i rak, w ogole nie powinno sie rodzic bo raka mozna miec

19 sindy81 Kobieta, 37 lat, Katowice
muszka19

muszka19

natrysk jest mniej grozny bo przeciez to nie sa lampy a ladnie wyglada!!!!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 26 lat, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

ja bym poszla na solarium ale stoje 5 minut i max dla mnie a lezace mnie nie bierze, a na stojacym to mowie 5 min i mi duszno

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 33 lata, Karolkowo
dadaaria

dadaaria

gorzej jesli Ci sie spodoba takie regularne opalanie

--

~Mistrzu

~Mistrzu

dla mnie solarium równa się dziewczyna która wygląda jak skwarek

~Marzycielka

~Marzycielka

a dodatkowo jest to strasznie niezdrowe. Skóra robi się cienka jak papier i się strasznie szybko marszczy. potem wygląda się dużo starzej niż normalnie.

sindy81

sindy81

prawda, ale co zrobic skoro wiekszosc gwiazd i gwiazdeczek opalonych jak mulatki, a młodziez tylko na tym się wzoruje

19 sindy81 Kobieta, 37 lat, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

ja sie nie wzoruje na gwiazdach po prostu nie lubie byc blada, czasem ladniej sie wyglada jak jest sie opalonym np do letnich sukienek zawsze musze byc troche opalona

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 33 lata, Karolkowo
fijolek

fijolek

Poważnie solarium jest prawnie dopiero od 18. roku życia??????? Jestem w szoku. Jak byłam w gimnazjum i liceum to prawie wszystkie dziewczyny chodziły na solarium i pierwsze słysze, żeby to było dla dorosłych. A jeszcze Wam powiem, że w takim stojącycm solarium to kiedys moja koleżanka zemdlała... Była rozebrana i po prostu zasłabła i wypadła i musieli ja gołą zbierać. Powodzenia!

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 32 lata, Łódź