Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy u młodej osoby


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem są rozstępy... Mam 13 lat i w ostatnim miesiącu zauważyłam na swoim ciele rozstępy.Na początku tylko na piersiach lecz teraz na biodrach i pośladkach. Jestem lekko przy kości lecz wysoka na swój wiek. Dodam że w ostatnim czasie wogóle nie tyłam więc wątpie aby to było tego przyczyną. Na razie nic nie stosuje i boje sie troche powiedzieć mojej mamie.

Odnośnik do komentarza

przyda się smarowanie olejkiem bio oil ale moim zdaniem przyczyną jest szybkie przybieranie na wadze a potem chudnięcie, mogły się pojawić też dlatego że jesteś mało aktywna fizycznie, źle się odżywiasz, bo to też może być przyczyną, a jak jej nie zlikwidujesz trudno będzie walczyć Ci z rozstępami bo ciągle będą pojawiały się nowe

Odnośnik do komentarza

U mnie dobrze sprawdził się na rozstepy zabieg IPIXEL, trochę bolesny ale efekty są bardzo ładne. Miałam serię 5 zabiegów raz w miesiącu. Skóra się wygładzila i rozstepy są praktycznie niewidoczne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand i bardzo polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia Karpińska

Tego typu blizny usuwają w Damianie w Warszawie. Na rozstępy zdecydowanie laser, które maksymalnie je spłyca. Wybierz się na konsultację to lekarz dobierze odpowiedni zabie do Twoich blizn. Mogę jedynie odradzić wszelkiegorodzaju kremy i balsamy, bo niepotrzebnie wydasz kasę, a żeby uzyskać pożądany efekt musisz wydać sporą sumkę. Zabiegi nie są drogie a efekty natychmiastowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...