Skocz do zawartości
Forum

Czy depilacja wąsika u 13-latki mogłaby być możliwa?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam, byłam ostatnio u kosmetyczki z pytaniem czy depilacja wąsika u 13-latki mogłaby być możliwa. Ta powiedziała mi ze właściwie żaden salon nie powinien zgodzić się na ten zabieg bo może skutkować to zaburzeniem gospodarki hormonalnej i nagłym wzrostem owłosienia. Chciałam podkreślić ze zabiegi takie jak rozjaśnianie woda utleniona nie działają.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak rozjaśnianie włosów nie działa. Każdy włos podda się utlenianiu i straci barwnik. Oczywiście nie zlikwiduje samej struktury, tylko zmniejszy widoczność. Ja bym spróbowała przede wszystkim kremu do depilacji. Istnieją oczywiście jeszcze inne metody o których można przeczytać np. tu https://ekosmetyczki.pl/zabiegi-kosmetyczne/depilacja-wasika/
Moim zdaniem można pójść do lekarza i się poradzić. Trzeba wziąć czasem pod uwagę mniejsze zło, jakim jest złe samopoczucie z powodu wąsika czy ingerencja kosmetyczna. Prawdopodobnie lekarz powinien znaleźć dobre rozwiązanie. Zalecałabym jednak wizytę u młodej kobiety, która powinna być bardziej wyrozumiała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...