Skocz do zawartości
Forum

Czy nastolatka może zrobić przeszczep włosów?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nastolatka może może zrobić przeszczep włosów? Mam 15 lat i bardzo rzadkie, cienkie włosy, które są moim dużym kompleksem i powodują zmniejszoną samoocenę. Szczególnie przerzedzoną mam linię włosów przy czole oraz dość widoczne zakola. Wygląda to bardzo źle, zwłaszcza, że mam dopiero 15 lat. Przez okolo 2,5 roku próbowałam już wielu sposobów na zagęszczenie włosów, zakoli, jednak nic nie przynosi efektów. Czy jest możliwy przeszczep w takim wieku? Jak by to wyglądało i jaka byłaby to mniej więcej cena gdybym chciała przeszczepić włosy na zakola oraz czoło, aby trochę je zmniejszyć? Czy jest również opcja przeszczepu na całą głowę, jednak oczywiście w mniejszej ilości niż na zakola, bez konieczności golenia włosów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Po prostu taka Twoja uroda. O przeszczepie możesz sobie poczytać na tej stronie:
https://www.serfin.pl/23838,przeszczep-wlosow-czym-jest-i-jak-wyglada/

Jest tutaj dobrze wyjaśnione jak wyglada zabieg. Nie sądzę jednak aby dziewczyna w Twoim wieku mogłaby sie na to wybrać
Zamiast tego proponuję:
zrobić sobie badania hormonalne
brać witaminy
zadbać o zdrowe odżywianie

Może to wlaśnie poprawi stan Twoich włosów.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna_Meditravel

Na przeszczep włosów jest jeszcze za wcześnie, oczywiście jeśli rodzice wyrażą zgodę na taki zabieg nie ma najmniejszego problemu. Informacje o przeszczepie znajdziesz tutaj: https://meditravel.pl/

Zawsze możesz skorzystać z darmowej konsultacji online, a później wspólnie z rodzicami zastanowić się nad terminem zabiegu. W razie pytań służę pomocą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...